Nízke ranné, ako aj denné teploty vzduchu budú pokračovať aj na prelome novembra a decembra. Prvý decembrový víkend prinesie mrazivé teploty vzduchu dokonca aj cez deň.

Pondelok (27.11.) má byť prevažne jasno. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo nuly. Najvyššia teplota vzduchu bude v rozmedzí 4 až 6 stupňov Celzia.

Utorok (28.11.) má priniesť spočiatku malú oblačnosť, postupne až zamračenú oblohu. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne poklesne, a to na 1 až 3 stupne Celzia. Ranná teplota vzduchu má byť od -5 až do -7 stupňov Celzia. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Streda (29.11.) prinesie mnoho oblačnosti. K večeru treba počítať aj so snežením, ktoré by malo pretrvávať i počas noci zo stredy na štvrtok. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných -1  až do popoludňajších plus päť stupňov Celzia.

Štvrtok (30.11.) bude znovu zamračený s rannou teplotou okolo nuly. Počas celého dňa očakávame aj snehové prehánky, pričom k večeru by už mal pretrvávať dážď so snehom. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do +4 stupne Celzia.

Piatok (1.12.) prinesie takmer jasnú oblohu a rannú teplotu okolo mínus 6 stupňov. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do plus dva stupne Celzia.

Sobota (2.12.) má byť polooblačná. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných mínus deväť až do popoludňajších mínus dvoch stupňov Celzia.

Nedeľa (3.12.) bude v znamení zamračenej oblohy. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných mínus troch až do popoludňajšieho mínus jedného stupňa Celzia. V poobedňajších a podvečerných hodinách by sme mali počítať aj so slabším snežením.