Takmer letné teploty vzduchu budú nad našim územím panovať aj počas ďalšieho týždňa. S príchodom predposledného októbrového víkendu však príde mierne ochladenie.

Pondelok (15.10.) bude vo Zvolene prevažne jasno. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od ranných 6 do popoludňajších 21 stupňov. V ranných hodinách treba počítať aj so silnejšími hmlami, kvôli ktorým Slovenský hydrometeorologický ústav vydal i výstrahu prvého stupňa. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Utorok (16.10.) má byť prevažne jasno, ráno a večer očakávame zväčšenú oblačnosť. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom zostane nezmenená, a teda bude opäť do 21 stupňov. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od 6 až do 8 stupňov.

Streda (17.10.) prinesie ráno a doobeda mnoho oblačnosti, avšak postupne sa bude rozpadať, a tak po zvyšok dňa má prevládať jasná obloha. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných 9 až do popoludňajších 23 stupňov.

Štvrtok (18.10.) bude slnečný a jasný. Teplota vzduchu cez deň by nemala prekročiť hranicu 23 stupňov Celzia.

Piatok (19.10.) má priniesť jasnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo deväť stupňov a najvyššia denná teplota vystúpi na 23 stupňov Celzia.

Sobota (20.10.) má byť polooblačná. Najvyššia denná teplota vzduchu sa bude pohybovať približne na úrovni okolo 19 stupňov Celzia.

Nedeľa (21.10.) bude opäť v znamení polooblačnej oblohy. Teploty vzduchu budú od ranných 9 až do popoludňajších 16 stupňov.