ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 3.9.2020

Pinocchio hlási návrat, Kino Star ponúkne aj romantický After: Sľub

Ani v prvých septembrových dňoch nechýbajú v Kine Star viaceré filmové novinky.

Už vo štvrtok, 3. septembra ovládne zvolenskú kinosálu starý známy Pinocchio a spolu s ním sa vráti aj pokračovanie filmu After. Tentokrát ponesie názov After: Sľub a divákom sľubuje ešte odvážnejší príbeh plný vášne, ako aj sexuálneho napätia. Na jeho scenári pritom pracovala samotná autorka knižných predlôh Anna Toddová. Tešiť sa však môžu i priaznivci dobrodružných snímok. Pre nich je prichystaný americký film Mulan, pričom ide o remake úspešného rovnomenného animovaného príbehu o odvážnej Mulan.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o filmoch aj v našom článku nižšie.

AFTER: SĽUB

Slušné dievča Tessa a tajomný rebel Hardin prepadli vzájomnej osudovej láske. Na ničom inom nezáleží a ani jeden z nich nemá čo stratiť. Až na to, že môžu stratiť jeden druhého. A práve takéto nebezpečenstvo hrozí vo chvíli, keď sa Tessa dozvie o stávke, ktorá ich vzťahu predchádzala, a o jednom Hardinovom škaredom tajomstve z minulosti. Hardin býval krutý a nespútaný, často dievčatá využíval a potom ich odkopol. Teraz je to on, kto by mohol skončiť so zlomeným srdcom. Urobil obrovskú chybu, pre ktorú sa môže láska jeho života skončiť. Dokáže prekonať tiene minulosti a vybojovať svoju lásku späť? Nebude to jednoduché. Silná vášeň a divoký vzťah totiž Tessu zmenili – už nie je tým nevinným dievčaťom. Stále je zamilovaná, ale zároveň je aj silnejšia a dospelejšia.

MULAN

Keď cisár Číny vydá nariadenie, že jeden muž na rodinu musí slúžiť v cisárskej armáde k obrane krajiny pred nájazdníkmi zo severu, Hua Mulan, najstaršia dcéra cteného bojovníka, zaujme miesto svojho chorého otca. V prestrojení za muža prekonáva Hua Mulan nástrahy na každom kroku svojej cesty a učí sa využívať svoje vnútorné sily a prijímať svoj skutočný potenciál. Táto epická cesta z nej nielen urobí cteného bojovníka, ale vyslúži jej aj rešpekt vďačného národa … a hrdého otca.

PINOCCHIO

Rezbár Geppetto vychováva oživenú bábku Pinocchia ako vlastného syna. Pinocchio však nie je úplne najvzornejší chlapec a nechá sa ľahko zviesť k darebáctvam, vďaka ktorým prežíva veľké množstvo rôznych dobrodružstiev. Jedného dňa je podvedený, unesený a naháňajú ho banditi naprieč svetom plným neuveriteľných netvorov – z brucha obrej ryby sa cez zem hračiek dostane až na pole zázrakov. Podarí sa Pinocchiovi uniknúť a splniť svoj sen stať sa skutočným chlapcom?

Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kine a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria