13453494_1218679604809372_691822847_oUž v tento piatok večer v Nočnom bare Hotela Poľana od 21.00 h sa presunieme na Kubu. Práve tento večer zavíta na pódium Kubánec Lazaro de Jesús Hodelin Thomas.

Ani táto piatková noc nebude nudná. Na pódiu v bare Hoteli Poľana vystúpi najznámejší Kubánec na Slovensku a nebude pri tom chýbať ani tanečný parket.

Lazaro de Jesús Hodelin Thomas bol členom viacerých hudobných formácií ako napríklad Son 14, Sur Caribe, Mi Son a taktiež spieval ako sólista v známych kabaretoch Tropicana a Parisien. Podieľal sa na nahrávkach množstva slávnych skupín a umelcov. Dnes už 9. rok žije, spieva, komponuje a zlepšuje svoje hudobné vedomosti v Európe, v hlavnom meste Slovenska. Na Slovensko prišiel ako sólista a jeden z najlepších spevákov kabaretu Parisien. V súčasnosti je aj dirigentom, vedúcim, skladateľom a aranžérom vlastnej skupiny – Lazaro Y Su Sabor Latino. Vďaka svojmu profesionalizmu, ktorý predviedol v množstve televíznych (LET´S DANCE) a divadelných vystúpení a kultúrnych podujatí môžeme povedať, že Lazaro je na Slovensku najznámejším Kubáncom.