Polícia vo Zvolene  sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu  pri pátranie po nezvestnej 20-ročnej Martine KUČEROVEJ z Medovariec v okrese Krupina.  Nezvestná 23. mája 2012 odišla z miesta trvalého bydliska hľadať si brigádu do Žiliny. Toho istého dňa sa s nezvestnou spojil jej otec, pričom mu potvrdila, že je v Žiline na presne nezistenej ubytovni. Neskôr bolo zistené od tretej osoby s ktorou nezvestná telefonovala, že nejde na brigádu do Žiliny, ale do Talianska, pričom neuviedla bližšie miesto jej súčasného pobytu, ani akú pracovnú činnosť bude v Taliansku vykonávať. Od tejto doby nepodala nezvestná o sebe a ani o mieste svojho súčasného pobytu žiadne informácie. Svoj mobilný telefón, ktorý mala so sebou je od 23. mája  vypnutý.

Popis osoby: nezvestná je asi 186 cm vysoká, plnoštíhlej postavy. Má okrúhlu tvár, zelenomodré oči, čierne, rovné, na krátko ostrihané vlasy.

Popis oblečenia: naposledy mala na sebe oblečené tmavé obtiahnuté nohavice – legíny, tmavomodrú mikinu s kapucňou a blúzku nezistenej farby. So sebou mala osobné doklady, mobilný telefón a finančnú hotovosť 40 eur.

Žiadame občanov, aby o nezvestnej Martine Kučerovej oznámili akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť  pri jej  vypátraní. Informácie môžu občania oznámiť na  najbližšom útvare Policajného zboru alebo na linku tiesňového volania č. 158.