ZVonline.sk, KinoStar Zvolen | PR | 8.2.2017

Súťaž: Päťdesiat odtieňov temnoty v Kino Star Zvolen

kinostarAj nasledujúci štvrtok sa bude niesť v znamení filmových premiér, ktoré do Zvolena prináša Kino Star vo Zvolenskej Európe.

Najočakávanejšou novinkou tohto týždňa je určite pokračovanie sfilmovaného šteklivého bestselleru 50 odtieňov sivej, ktoré sa teraz menia na 50 odtieňov temnoty. Novinku s  Jamie Dornanom a Dakotou Johnson si už mohli vychutnať diváci zvolenského dvojsálového kina v stredajšej predpremiére, od štvrtka sa dostáva do dennej distribúcie. Zvolenské kino ale neprichádza len s novinkou pre dospelých, potešia sa aj deti. Lego postavičky totiž ožívajú v ďalšom filme. Tentokrát prichádza Lego Batman vo filme a animovaná komédia bezpochyby pobaví nielen detského diváka.

V ponuke Kino Star budú naďalej aj horor Kruhy, rodinný film Psia duša či sfilmovaný bestseller, tentokrát slovenskej spisovateľky, Evity Urbaníkovej – Všetko alebo nič. Počas víkendu zaradí zvolenské kino do svojej ponuky znovu ešte aj animovaný film Divoké vlny 2.

50 odtieňov temnoty

50-odtienov-temnoty-kino-starKeď pred dvomi rokmi vstupoval do kín film Päťdesiat odtieňov sivej, 108 tisíc nedočkavých fanúšičiek vytvorilo doteraz neprekonaný rekord v počte divákov za premiérový víkend. Jeho pevnú pozíciu teraz môže ohroziť pokračovanie – Päťdesiat odtieňov temnoty. Na plátna sa vracia Jamie Dornan a Dakota Johnson, aby napísali ďalšiu kapitolu pikantnej romantiky o vzťahu dominantného milionára Christiana Greya a submisívnej študentky Anastasie Steeleovej. Odtiene sivej skončili vo chvíli, keď Anastasia prestala hrať podľa Greyových pravidiel a bez okolkov ho opustila. Lovec a dravec sa ocitá v pre neho neznámej životnej situácii a naviac si uvedomuje, že sa do Anastasie zamiloval. Lenže Christiana dobieha jeho temná minulosť, ktorá z neho urobila tak komplikovanú osobnosť…

 Lego Batman vo filme

Obrovský obchodný i divácky úspech LEGO príbehu, povzbudil tvorcov k nakrúteniu samostatného animovaného dobrodružstva vodcu celej skupiny – LEGO Batmana. V Gothame sa chystajú veľké zmeny. Ak chce Batman zabrániť tomu, aby v meste prevzal moc Joker, ktorý samozrejme nemá v pláne nič dobré, musí prehodnotiť pohľad na svoju doteraz fungujúcu jednočlennú skupinu občianskej sebaobrany a snažiť sa spolupracovať i s ostatnými a možno, ale naozaj len možno – sa naučiť trochu uvoľniť a získať nadhľad…

Aktuálny program KinoStar Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Súťaž o voľné lístky do KinoStar Zvolen

V spolupráci s KinoStar Zvolen sme na portáli ZVonline.sk pripravili filmovú súťaž. Jedného z vás potešia dva voľné lístky na ľubovoľné premietanie. Šťastie sa možno usmeje aj na vás, ak do utorka 12. februára vyplníte náš súťažný formulár.

Súťaž je ukončená. Výherkyňou sa stala Radka Jankovičová.