ZVonline (Filip Urban) | 24.3.2011

Partička zabaví aj Zvolenčanov

5.apríla 2011 zavíta do Domu kultúry na Podborovej umelecké zoskupenie známej televíznej šou Partička. V dvoch predstaveniach sa pokúsi Daniel Dangl, Roman Pomajbo, Marián Miezga, Lukáš Latinák, Róbert Jakab, Richard Stanke a Juraj Kemka priniesť trochu humoru, zábavy a vtipu aj do Zvolena.

Víťaz diváckej ankety OTO za rok 2010 v kategórii zábavný program sa hneď od svojho vzniku v roku 2009 zaradil k lídrom zábavných programov na televízii Markíza a kraľuje tam dodnes. Do predstavenia plného improvizácie a vtipných dialógov budú v tomto prípade interaktívne zapojení aj diváci. Ako sa pre ZVonline vyjadrila jedna z našich čitateliek, predstavenie naživo rozhodne stojí za pozornosť: „Bol to veľmi pekný zážitok. Príjemný, inteligentný humor, ktorý pobavil všetkých prítomných. Oproti televíznemu predstaveniu má divák možnosť vytvoriť si ucelenejší obraz o celom priebehu a najviac, vždy si vyberú účinkujúci aj niekoho z publika, kto je zapojený do scénky.“ O tom ako to celé dopadne sa môžete presvedčiť naživo už začiatkom apríla.

V predaji je ešte dostatok vstupeniek na obe predstavenia a prípadní záujemcovia si ich môžu zakúpiť v informačnom centre mesta Zvolen na Námestí SNP. Vstupné na predstavenie je 13,- Eur.