Po trojročnej prestávke zaraďuje Divadlo Jozefa Gregora Tajovského po druhýkrát do svojho programu výbornú komédiu z dielne českého herca, dramatika a režiséra Antonína Procházku v réžii Michala Spišáka S tvojou dcérou nikdy. Od svojho uvedenia Zvolenským divadlom v celoslovenskej premiére v roku 2004 hra pošteklila bránicu nejedného diváka. Výsledkom toho bolo dvojnásobné divácke ocenenie MOTÝĽ pre najpopulárnejšiu inscenáciu.

Dej hry sa odohráva v domácnosti Kukučínovcov, ktorí začínajú riešiť krízu stredného veku a popri tom sa pokúšajú zvládnuť výchovu ich dospievajúcej dcéry Sandry. Pomôcť vyriešiť túto situáciu im majú ich dlhoroční priatelia Šimkovci. Ako to už však v živote býva, nič nevychádza tak, ako by si to postavy želali. Cez bizarné a často bláznivé situácie a nedorozumenia spoznávajú postupne hodnotu obyčajného života, ale aj cenu dlhoročného partnera.

Obnovenú premiéru si môžete pozrieť 14. apríla v DJGT Zvolen. V hlavných úlohách sa predstavia Štefan Šafárik, Anita Krepčárová – Šafáriková, Vladimír Rohoň, Jana Pilzová, Silvia Donová, Juraj Haviar a Richard Sanitra.