V srdci Slovenska, obklopené zelenými kopcami a čistým vzduchom, sa rodí exkluzívna príležitosť pre tých, ktorí hľadajú nielen domov, ale miesto plné inšpirácie a pohody. Novostavba Zelený Háj vo Zvolene predstavuje výnimočnú šancu kúpy nového bytu, ktorý spája moderný životný štýl s pohodlím a kvalitou, akú by ste očakávali od prémiového bývania.

Po úspešnom získaní stavebného povolenia, Zlatý Potok vo Zvolene otvára novú kapitolu vo výstavbe bytových domov Šalvia a Prvosienka. Tento projekt sľubuje príchod moderných, najmä 2-izbových a 3-izbových bytov, ktoré ponúkajú nielen Zvolenčanom, ale všetkým hľadajúcim dokonalý domov, nádherný priestor pre život.

S ohľadom na okolie, s dôrazom na kvalitu

Rezidencia Zelený háj je zasadená do koncepcie dlhodobej udržateľnosti, kde sa spája súčasný životný štýl s hlbokým rešpektom k prírode. Tento projekt je unikátny svojim zložením, keďže ponúka kompletnú premenu existujúcej budovy a súčasne pridáva dva nové bytové komplexy. S možnosťou výberu z troch rôznych bytových domov, každý s vlastným charakteristickým menom – Šalvia, Prvosienka a Margaréta – Zelený háj otvára dvere k inovatívnemu a zelenému bývaniu.

Štandardy v nadštandarde

Na nových majiteľov tu čakajú byty zariadené v kvalitnom štandarde s modernými exteriérovými žalúziami, vode odolnými parketami najvyššej kvality, samostatným vykurovaním a energetickým certifikátom AO. To všetko doplnené o dizajnové hliníkové okná a špičkové kúpeľňové vybavenie, ktoré poskytuje výber farebného prevedenia obkladov, dlažieb, parkiet a dverí.

Zaujala vás táto nehnuteľnosť vo Zvolene?

Realitní makléri zo Zeleného Hája sú vám k dispozícii, aby zodpovedali všetky vaše otázky a pomohli, kedykoľvek to budete potrebovať. Ak máte záujem dozvedieť sa viac alebo si prajete obhliadku, neváhajte sa na nich obrátiť. Dohodnite si schôdzku na telefónnom čísle 0903 415 732 alebo emailom na predaj@zelenyhaj.sk. Osobné stretnutie môžete zrealizovať aj na predajnom mieste na adrese P. O. Hviezdoslava 28 vo Zvolene.

Pozrite si aj ďalšie projekty, ktoré zhotovila realitná kancelária Beevam. Beevam je odborníkom na realitný marketing. Na rozdiel od bežných realitných kancelárií disponuje tímom odborníkov na predaj a propagáciu v online priestore. Každá nehnuteľnosť tak dostáva plnú mediálnu podporu. Jej predaj sprevádza marketingová kampaň na sociálnych sieťach a v regionálnych médiách.

Investovať do novostavby v Zvolene znamená urobiť krok k zabezpečeniu vašej budúcnosti. Nielen, že získate vynikajúce bývanie v prosperujúcej lokalite, ale investícia do nehnuteľnosti bude vždy predstavovať stabilný a rastúci kapitál. Zvolen, s jeho bohatou históriou, kultúrou a prírodnou krásou, ponúka perfektné prostredie pre život, ako aj solídne zázemie pre vašu investíciu.