Študenti Strednej odbornej školy hotelových služieb a obchodu vo Zvolene pozývajú na degustačnú večeru v štýle noblesy alsaskej kuchyne, ktorá sa uskutoční vo štvrtok, 28. marca v Gallery reštaurácii hotela Academic.

V rámci záverečnej praktickej skúšky študentov si budete môcť vychutnať typické jedlá z Alsaska hneď na šesť chodovom degustačnom menu, ktoré bude doplnené kvalitnými francúzskymi vínami.

Okrem objavenia nových gastronomických zážitkov je pre návštevníkov pripravený i bohatý animačný program, z ktorého si tí najšikovnejší odnesú aj zaujímavé ceny.

Večerať sa začne o 17.30 hod a cena samotného menu je 36 eur.

Keďže počet miest je limitovaný, v prípade záujmu je potrebné vytvoriť si vopred rezerváciu na mailovej adrese alsasko1@gmail.com alebo prostredníctvom telefónneho čísla 0915 627 359.

Hosťami večera budú prezident Alliance Française Tomáš Márton či riaditeľ Alliance Française Thomas Laurent. Pozvanie prijala i mladá speváčka Terézia Blihárová, ktorá sa postará o kultúrnu vsuvku a spríjemní tak atmosféru degustačnej večere známymi francúzskymi piesňami.