Pred dvadsiatimi rokmi sme nemali ani len tušenie, čo je to internet. Dnes na ňom trávime hodiny na úkor aktivít vonku. Sme ním doslova posadnutí a neustále máme zapnutú Wi-fi, aby sme si mohli skontrolovať sociálne siete a emaily, či nám náhodou niekto nepísal.

Vplyv internetu je veľký, no má aj svoje svetlé stránky. Nájdeme na ňom rôzne zaujímavé informácie potrebné pre štúdium, ale nájdeme na ňom aj seriózne online zoznamky, ktoré pomáhajú ľuďom s nízkym sebavedomím a po bolestivom rozchode nájsť si dobrého partnera. Jedná sa o nový spôsob hľadania životného partnera, ktorý sa v priebehu krátkej doby stal veľmi populárnym.

Online zoznamky

Na internete nájdete viaceré online zoznamky, no väčšina z nich nepatrí medzi dôveryhodné a registrujú sa do nich aj ľudia, ktorí sa chcú nezadaným ľuďom posmievať. Treba sa však zamerať na jednu konkrétnu tematickú zoznamku, do ktorej sa registrujú ľudia s určitými záujmami a hodnotami a hľadajú sebe podobného partnera. Ak si nekladiete veľké nároky na budúcich partnerov, odporúčame vám online zoznamku pre pohodových ľudí.

Ak ste ale kresťansky založený, vyhľadávajte kresťanské zoznamky.

Strach zo zoznamovania, alebo zúfalstvo?

Nezadaní ľudia vyhľadávajú internetové zoznamky najmä kvôli strachu z osobných stretnutí a kvôli tomu, lebo sú zúfalí a nevedia si nájsť životného partnera vo svojom okolí. Nech už máte na to akýkoľvek dôvod, verte, že registráciou do tematickej zoznamky si zvýšite šancu nájsť si vhodného partnera na celý život. Dôležité bude vybrať si vhodnú tematickú zoznamku.

Pozrite si ponuku tematických zoznamiek Topky Singles. V portfóliu zoznamky Topky Sigles nájdete napríklad aj tieto zoznamky – zoznamku pre bacuľky a mackov, zoznamku pre rozvedených, zoznamku pre osamelých rodičov, kresťanskú zoznamku, zoznamku pre zdravotne postihnutých a mnoho ďalších.

Vyskúšajte internetové zoznamky. Nič za to nedáte a možno sa vám podarí nájsť si práve tam životného partnera, s ktorým si založíte rodinu a strávite s ním zvyšok svojho života.