TS DJGT (Gabriela Valentínyová) | 9.12.2015

Novinky hereckého súboru Divadla J. G. Tajovského

V hereckom súbore zvolenského divadla nastalo niekoľko noviniek, ktoré stoja za zmienku. Na scéne Divadla J. G. Tajovského môžeme vidieť ja nové tváre.

Karatína Čudejková a Marek Rozkoš

Divadelná rodina sa v novembri rozrástla o malú Ester, ktorá sa narodila hereckému manželskému páru Dominike a Danielovi Výrostekovcom.

V inscenáciách Divadla J. G. Tajovského vo Zvolene môžete počas materskej dovolenky Dominiky Výrostek Misárovej vidieť nové alternácie postáv. V niektorých môžu diváci vidieť Katarínu Čudejkovú, ktorá sa po septembrovom konkurze stala internou herečkou DJGT. Rodáčka z Bardejova končí štúdium herectva na Akadémii umení a spolu s hercami Marekom Rozkošom a Jánom Marcinekom patrí k najmladším členom súboru. Účinkuje v inscenácii Orol tatranský a Celebrity s.r.o.

V inscenácii Divadlo v kocke účinkuje aktuálne Soňa Kočanová (Capková), ktorá s divadlom už viackrát spolupracovala nielen ako herečka či tanečníčka, ale aj ako pohybová spolupracovníčka. V divácky úspešnej inscenácii Poplach v hoteli Westminster 2, ktorú DJGT uvedie aj ako predsilvestrovské predstavenie, účinkuje v súčasnosti ako Pamela Veronika Čépeová. V divácky rovnako obľúbenej inscenácii Skrotenie zlej ženy prevzala postavu Bianky herečka tohto roku opätovne ocenená Motýľom – Barbora Špániková.

Fotogaléria