Nováčik 2. Slovenskej florbalovej ligy mužov vyhral nad VŠK FEI STU Bratislava a tesne prehral s VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava „B“

13.kolo : MEX2

N-Sport Zvolen – VSK FEI STU Bratislava 10:4 (3:1,3:1,4:2)

Zostava: Lubo Hogh, Miroslav Snopko, Kamil Kleniar, Ivan Valuch, Jozef Gonda, Richard Ivana, Marek Gaborik, Lukas Pohorelec, Mato Rybar.

Góly: 4 goly Gaborik, 3 goly Ivan, 2 goly Pohorelec, J. Gonda.

Zápas 13.kola začal nováčik zo Zvolena aktívnejsie ujal sa vedenia 3:0, a však do konca tretiny Bratislavčania skorigovali na 3:1. V úvode 2. tretiny znížili hostia dokonca na rozdiel jedného gólu a však zvolenské mužstvo pridalo na obrátkach, výsledkom čoho boli dalšie 3 góly v sieti Bratislavského gólmana. Tretia tretina začala opäť náporom hosti ktorí dokázali znížiť na rozdiel 2 gólov, od tejto chvíle už strielali góly len Zvolenčania a 4 gólmi po sebe definitívne rozhodli o víťazovi stretnutia.

14.kolo: MEX2

N-Sport Zvolen – VSK FTVŠ Hurikán Bratislava „B“ 5:6 (3:3,1:0,1:3)

Zostava: Lubo Hogh, Miroslav Snopko, Kamil Kleniar, Ivan Valuch, Jozef Gonda, Richard Ivana, Marek Gaborik, Lukas Pohorelec, Mato Rybar.

Góly: Ivan 2, Gáborík, Valúch, Rybár.

Začiatok zápasu Zvolenčania nezachytili a už v 7. minúte prehrávali 0:2, vyzeralo to na debakel. Značne posilnené mužstvo hosti o piatich extraligistov, ktorý v extralige okupujú prvé miesto. Nováčik sa však nevzdal a v 13 minúte vyrovnal stav na 2:2.Prvá tretina sa na koniec skončila nerozhodne. Zvolenčania sa prvý krát v stretnutí ujali vedenia v 9 min. druhej tretiny keď Ivan svojim dôrazom vsietil gól, tak sa aj skončila tretina. Tretiu tretinu Bratislavčania začali náporom, keď v 1. min. vyrovnali. Hostia počas celej 3. tretiny tlačili Zvolenčanov a nedali ím vydýchnúť. Strelili dva góly a tým rozhodli zápas vo svoj prospech.