PR článok | 13.4.2019

Netrápte sa so stavbou domu a dajte si postaviť stavbu na kľúč

Ceny nehnuteľností rastú rýchlym tempom a viacerí ľudia, ktorí si pred pár mesiacmi mohli dovoliť kúpu danej nehnuteľnosti, budú musieť teraz dlhšie šetriť, aby im banky schválili hypotéku.

Ak máte záujem postaviť si vlastnú nehnuteľnosť, netrápte sa so stavbou domu a dajte si postaviť stavbu na kľúč.

Odborníci pod jednou strechou

Nájsť dnes kvalitného skúseného murára, ktorý by vám pomohol stavať váš nový domov, je také ako nájsť ihlu v kope sena. Murári, tesári, vodári majú práce viac než dosť a už začiatkom roka mávajú termíny maximálne obsadené. Dostať sa preto k šikovnému odborníkovi bude čoraz ťažšie aj v budúcnosti.

Keď si však vyberiete stavebnú firmu, všetkých odborníkov máte pod jednou strechou.

Pozitívne referencie rozhodujú

Ak chcete mať všetko dobre spravené, odporúčame vám zveriť sa so rúk skúseným odborníkom pracujúcich pre stavebné firmy. Je potrebné si vybrať také firmy, ktoré združujú viacero robotníkov, ktorí robia to, čo aj vyštudovali. Prioritou firmy by mala byť dobrá komunikácia a realizácia stavby podľa projektu. Odporúčame pozerať stavebnú firmu, ktorá má množstvo pozitívnych referencií a dbajú na komunikáciu s klientmi od výstavby až po kolaudáciu.

Stavby na kľúč sa odporúčajú tým, ktorí nemajú čas tráviť čas na stavbe, ale chcú čo najskôr bývať v novom, vo vlastnom.

Montáž sadrokartónu a pokládku zámkovej dlažby

Keď si dáte postaviť stavbu na kľúč, zháňaniu materiálov a samotnej realizácii nemusíte venovať ani minútu. Všetko vám zrealizujú robotníci pracujúci v stavebných firmách, ktoré sa špecializujú na stavbu a nikdy neboli maklérmi, finančnými poradcami, či úradníkmi.

Stavebné firmy vám nielenže dokážu postaviť dom, ale vám aj dokážu zrealizovať montáž sadrokartónu, či pokládku modernej zámkovej dlažby.

Oslovte stavebnú firmu nielen pri stavbe, ale aj pri rekonštrukcii.