ZVonline.sk, MBR | 8.10.2013

Nepríďte na párty!

Na slovenskej scéne sa pojem Nepríď na párty objavil už v roku 2008. Išlo o vôbec prvú akciu z celým kolektívom Monkey Business Records (MBR) ktorý sa opakoval neskôr v roku 2009 takom isto duchu Nepríď na párty 2 a 3 . Čím viac sa to rozšírili medzi ľudí, tým sa táto akcia stala navštevovanejšou a prakticky najoblúbenejšou vrámci rapovej scény.

mbr-neprid-na-party-4Na prvom ročníku do Klubu 77 v Banskej Bystrici dorazilo cez 500 návštevníkov a všetci boli z atmosféry maximálne unesení. A to bol len začiatok celého diania, kde sa rozhodli MBR prizvať vystupujúcich ako boli Vec, Zverina, Dramatikz, Jay Diesel. Ešte úspešnejším sa stalo druhé  pokračovanie v roku 2009, kedy na festival dorazil takmer 3 násobok návštevníkov. Rovnako, ako každý rok, aj tentokrát sa môžme tešiť na pestrú škálu hudobníkov a dídžejov.

Rap, Beatbox, Bboying, Djing a pravá hip-hop párty nebudú chýbať ani tento rok. Vystúpia STRAPO & DJ SPINHANDZ, SEPAR, TONO S, DJ MIKO [GRAMO ROKKAZ], IDEA, BOY WONDER, DJ SPANK [BOYBAND / TY NIKDY], PLEXO, MAJSELF, MUGIS [NENI PROBLEM], MOMO SÁM, DJ KEBAR, TORULA, MASIF [OKTOGEN], LUZER, RESET, DJ ŠULO [TVOJA MATKA REKORC], SETH FREESTYLE, DJ KYNETIK [MBR], KLUB ANONYMNÝCH, ESSO BEATBOX [STREET DANCE ACADEMY], STRED CREW [B-BOYS ZVOLEN], MODERUJE: POLO [MBR].

Dejiskom podujatia bude zvolenský Dom kultúry ŽSR na Sokolskej 69, a to už v piatok 11. októbra so začiatkom o 20-tej hodine. Viac informácií o predaji vstupeniek nájdete na stránke mbr.sk.