Polícia vo Zvolene vyšetruje dopravnú nehodu dvoch osobných motorových vozidiel. K nehode došlo v piatok krátko po 6.00 hodine, na ceste 1/50, neďaleko Zvolenskej Slatiny.

Len 19-ročný vodič osobného motorového vozidla Fiat Palio z Rimavskej Soboty, jazdil v smere od Zvolenskej Slatiny na Zvolen. Z doposiaľ nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismeru, kde sa čelne zrazil s oproti idúcim vozidlom VW Golf, ktoré viedol 47-ročný vodič z Tŕnia. Pri dopravnej nehode sa vodiči vozidiel nezranili.

Vo vozidle Fiat sa zranili 3 spolujazdkyne (48, 35 a 17 r.) z Oždian a z Rimavskej Soboty. 35-ročná spolujazdkyňa z Oždian zraneniam na mieste nehody podľahla. Vo vozidle VW Golf sa zranili dvaja spolujazdci, 60-ročný muž zo Seliec a 54-ročný muž z Tŕnia. Všetci štyria zranení boli prevezení so zraneniami do nemocnice vo Zvolene a v Banskej Bystrici. Alkohol u vodičov zistený nebol. Škoda na vozidlách je odhadnutá na 4-tisíc eur. Do vyšetrovania bol pribratí aj znalec z odboru cestnej dopravy. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.