TS organizátorov (Beata Fekiačová) | 14.5.2015

Nechajte sa hýčkať na Maratóne ženskej duše

V sobotu 16. mája sa v priestoroch Občianskej komunitnej obývačky (OKO) na sídlisku Zvolen – Západ uskutoční prvý ročník Maratónu ženskej duše.

Maratón ženskej dušePodujatie, ktorého program je plný prednášok, tvorivých dielní a ženskej krásy, je organizované pod záštitou primátorky Lenky Balkovičovej. Maratón začína o 10:00 hod., jeho cieľom je venovať ženám jeden oddychový deň v roku, ktorý bude iba o nich a iba pre nich.

V priebehu dňa si dámy môžu vybrať z množstva prednášok zaujímavých lektoriek,
zároveň si vypočuť inšpiratívne príbehy úspešných žien – podnikateliek. Pomedzi semináre bude priestor nechať sa skrášliť rukami vizážistky, či manikérky, alebo si vyskúšať výrobu jednoduchých interiérových dekorácií s Tromi orieškami. Určite ocenia aj možnosť pozrieť sa na svoj život cez čísla so skúsenou numerologičkou, pre ezotericky založenejšie dámy je pripravené poradenstvo za pomoci anjelov. Organizátori nezabudli ani témy zdravej výživy. Popoludnie návštevníčkam spríjemní vystúpenie hudobnej skupiny L.U.S.K., program napokon uzavrie večerné cvičenie jogy.

Ako hovorí jedna z hlavných organizátoriek Michaela Ištvánová: „Hlavnou myšlienkou maratónu je, aby ženy – tvorivé, inšpiratívne a úspešné darovali bežným, avšak nemenej výnimočným ženám, jeden deň, počas ktorého si oddýchnu a zabudnú na starosti bežného života.“

PROGRAM PODUJATIA

10:00 Vnímavé materstvo a tehotenstvo s pôrodnou dulou Miškou Vajovou
10:00 Workshop s rodinnými konštaláciami, ktoré povedie Lydka Poliaková
11:00 Terapia cesta s Ivkou Medveďovou
12:00 Ženy v nás s Jankou Vaculčiakovou
13:00 Choď za hlasom svojho srdca s Dáškou Černou Gejdošovou
14:00 Cesta za úspechom a bábaiky, ktoré majú dušu so Zuzkou Almáši Koreňovou
15:00 Vystúpenie kapely L.U.S.K
15:40 Bolesť? Pomôž si masážou a dýchaním s Miškou Kučerovou
17:00 Večerná joga s Evou Ježovičovou
12:00 do 16:00 Tvorivé dielne s Tromi orieškami

Kompletný program spolu s informáciami o lektorkách si môžete pozrieť na tejto stránke… Alebo klikať na facebook OKO, kde nájdete video pozvánky účastníkov podujatia.