ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 1.8.2019

Návrat Rýchlo a zbesilo, horor Slnovrat či animák Labková patrola v Kine Star

Začiatok druhej polovice letných prázdnin si môžete spríjemniť napríklad aj návštevou zvolenského kina Star.

Už od štvrtka, 1. augusta tak nepremeškajte hororovú drámu Slnovrat, kde vizionársky režisér Ari Aster prichádza s ďalším hrôzou nasiaknutým príbehom, v ktorom sa tentoraz temnota ukáže už za bieleho dňa. Vychutnať si budete môcť i nový rodinný animák Labková patrola a na filmové plátna sa vracia aj dvojica Hobbs a Shaw v akčnom thrilleri Rýchlo a zbesilo.

Prehľad filmových noviniek v ponuke zvolenského kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

RÝCHLO A ZBESILO: HOBBS A SHAW

Keď sa títo dvaja postavili prvýkrát tvárou v tvár vo filme Rýchlo a zbesilo 7, bola z toho nenávisť na prvý pohľad. Predĺžená ruka spravodlivosti Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a zbehnutý agent britskej tajnej služby Deckard Shaw (Jason Statham) boli proti svojej vôli nakoniec donútení spolupracovať a napriek nekonečnej averzii sa im to celkom podarilo. Aj preto by ich nemalo zaskočiť, že dostali spoločnú zákazku, nájsť a zneškodniť tajnú britskú agentku, ktorá údajne zbehla do nepriateľského tábora.

SLNOVRAT

Dani a Christian sú mladý americký pár, v ktorom to začína škrípať. Po tragickej udalosti v Daninej rodine ich zblíži smútok a Dani sa rozhodne, že sa pridá k Christianovi a jeho kamarátom, mieriacim na výlet, aký sa odohrá len raz za život – do odľahlej švédskej dediny na festival letného slnovratu. To, čo sa začne letnou pohodou v odľahlej krajine zaliatej slnkom, naberie nečakaný spád, keď dedinčania pozvú svojich hostí, aby sa zúčastnili slávnosti. Raj na zemi sa začne meniť na čoraz hrozivejšie peklo.

LABKOVÁ PATROLA

V Adventure Bay sa schyľuje k veľkej udalosti. Neohrozená Labková patrola totiž zažije svoje najnovšie a špeciálne dobrodružstvo v kinách na veľkom plátne. Chlapec Ryder a jeho záchranársky tím predstaví výnimočne dlhé epizódy, v ktorých bude mať svoje miesto a dôležitú úlohu každý z členov skupiny a jeho zvláštne schopnosti. Teda požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma aj letecká záchranárka Skye. Labková patrola má vždy správny smer a vždy nájde riešenie. Nech sa stane čokoľvek, Ryder a Labkový tím nakoniec vždy zachráni situáciu. Už žiadny plač a žiadny zlosť, Patrola má na všetko liek.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria