ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 20.11.2019

Návrat Ľadového kráľovstva na plátna kina Star, vtipné momenty prinesú aj Vlastníci

Vo zvolenskom kine Star ani v nasledujúcom týždni nechýba pestrá ponuka filmových premiér.

Už od štvrtka, 21. novembra môžete vzhliadnuť česko – slovenskú novinku Vlastníci s podtitulom komédia pre tých, čo to nezažili a dráma pre tých, ktorí tým žijú. Vychutnať si budete môcť aj slovenskú romantickú drámu Malá ríša so svetovým hereckým obsadením a chvíle napätia či strachu prežijete pri horore Appka. Na filmovom plátne zažiaria znovu i postavy Elsa, Anna, Olaf, Kristoff a Sven v dlho očakávanom pokračovaní animovanej komédie štúdia Disney s názvom Ľadové kráľovstvo 2.

Prehľad filmových noviniek v ponuke zvolenského kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO 2

Prečo sa Elsa narodila s kúzelnou mocou? Odpoveď ju zvodne volá a zároveň hrozí, že zničí jej ľadové kráľovstvo. Spoločne s Annou, Kristoff, Olafom a Svenom sa kráľovná Elsa vydáva na nebezpečnú a pozoruhodnú cestu. Vo filme Ľadové kráľovstvo sa Elsa obávala, že je pre svet príliš mocná. V snímke Ľadové kráľovstvo II musí dúfať, že je mocná dostatečně. Film je výsledkom práce Oscarmi ovenčeného tímu – režisérov Jennifer Lee a Chrisa Bucka, producenta Petera Del Veche a textárov Kristen Anderson-Lopez a Robert Lopeza.

VLASTNÍCI

Mnohí majitelia bytov to poznajú z vlastnej skúsenosti. Hrdinami filmu Vlastníci sú totiž práve majitelia. Majitelia bytov v staršom činžovom dome, ktorí sedia na domovej schôdzi a pokúšajú sa o nemožné. Vyriešiť vo vzájomnej zhode problémy týkajúce sa správy ich domu… Sú medzi nimi rojkovia jednajúci v prospech celku, vypočítaví prospechári či rafinovaní manipulátori, ale aj ľudia stratení v pocitoch vlastnej bezvýznamnosti. A títo všetci sa musia nakoniec dohodnúť.

APPKA

Chcel by si vedieť kedy zomrieš? Keď si zdravotná sestrička stiahne aplikáciu, ktorá sľubuje, že jej prezradí presný dátum a čas vlastnej smrti, dozvie sa, že má pred sebou posledné tri dni života. Hodiny začnú neúprosne odpočítavať zostávajúce minúty a sekundy a ju začne prenasledovať záhadná postava. Dokáže nájsť spôsob, ako oklamať nebezpečnú aplikáciu a zachrániť si život?

MALÁ RÍŠA

Mladá Eva pracuje v továrni arogantného zbohatlíka Bara, aby sa uživila, kým sa jej manžel vráti z vojny. Ten jedného dňa dezertuje a vracia sa domov s nádejou, že všetko bude tak, ako predtým. Do dediny však nečakane prichádza aj záhadná Cat, ktorá pozná jeho minulosť a pre vlastné prežitie je schopná urobiť skutočne všetko.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria