V závere augusta si premiéru vo zvolenskom Kine Star odkrútia tri filmové tituly.

Jedným z nich je i novinka od našich českých susedov, dráma Dve slová ako kľúč. Ide o voľné pokračovanie filmu Úsmevy smutných mužov a uvidíme v nej napríklad aj predstaviteľku nezabudnuteľnej Perinbaby, herečku Janu Nagyovú Pulm. Okrem už spomenutej snímky je pripravený tiež dobrodružno-fantazijný film Čarovná flauta či očakávaný akčný triler Equalizer 3: Posledná kapitola.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

ČAROVNÁ FLAUTA

Sedemnásťročný Tim je študentom spevu na medzinárodnej Mozartovej internátnej škole v rakúskych Alpách. Raz v noci objaví starý tajný portál, ktorý ho zavedie do sveta Mozartovej Čarovnej flauty. Tam sa ako princ Tamino zoznámi s vtáčnikom Papagenom, s ktorým musí každú noc prežiť nebezpečné dobrodružstvá, aby oslobodil princeznú Paminu, ktorú drží v zajatí princ Sarastro. Cez deň naďalej chodí do školy a okrem iného sa snaží získať rolu Tamina vo výročnej školskej inscenácii Čarovná flauta. A spoznáva aj Sophie, ktorá mu poriadne zamotá hlavu.

EQUALIZER 3: POSLEDNÁ KAPITOLA

Odkedy sa Robert McCall (Denzel Washington) vzdal života v elitnej špeciálnej jednotke, snaží sa odčiniť strašné veci, ktorých sa v minulosti dopustil, a nachádza zvláštnu útechu v službe spravodlivosti v mene utláčaných. Keď sa prekvapivo udomácni v južnom Taliansku, zistí, že jeho novým priateľom strpčujú život miestni zločineckí bossovia. Udalosti však naberú smrteľný spád a McCall vie, čo musí urobiť: stať sa ochrancom svojich priateľov a postaviť sa proti mafii.

DVE SLOVÁ AKO KĽÚČ

Na niekoľkých kontinentoch sa odohrávajú príbehy o vzťahu rodičov a detí, o osude a neznámych silách, ktoré riadia naše kroky. Japonský biznisman sa chce zmieriť s dcérou, ktorú ako malú opustil, a vydáva sa s ňou na cestu do Himalájí. Tak isto ako on, i slobodná matka v Česku dostane záhadný list so zásadnou správou. Maliar a vyliečený alkoholik stretne krásnu ženu a s ňou aj nečakanú možnosť rodinného života. Spisovateľ berie svojho kamaráta a ich vnútorných démonov na výpravu do indonézskej džungle. Kňaz v New Yorku sa musí vysporiadať so zvláštnymi snami a na samote kdesi na brehu Baltského mora čaká starý muž na návštevu syna. Každý z hrdinov stojí pred zásadnými zmenami vo svojom živote a ich kroky môžu ovplyvniť príbeh toho druhého. Ich samostatné cesty sa začnú prelínať, a nakoniec sa spoja do jedného veľkého príbehu života.

MOJA TUČNÁ GRÉCKA SVADBA 3 – PREDPREMIÉRA

V utorok, 5. septembra o 18.45 hod,

Snaha splniť posledné želanie zosnulého otca je chvályhodná a môže sa zmeniť na úplne nečakané dobrodružstvo. Toulin otec bol Grék ako poleno, navzdory americkému občianstvu (jeho takmer nezdravý vzťah k rodnej krajine bol totiž hlavným zdrojom vtipov v Mojej tučnej gréckej svadbe). Jeho snom bolo vrátiť sa do rodnej dediny a stretnúť sa so starými priateľmi. Toula sa rozhodne spojiť príjemné s užitočným, a tak naplánuje rodinný výlet do kolísky civilizácie, kde sa kedysi „kolísali“ aj jej predkovia.

Rodinný výlet klanu Portokalos však znamená, že polovica lietadla do Grécka patrí im. A keďže čím väčšia rodina, tým väčšie problémy, krajina pod Akropolou sa má na čo tešiť. Najmä keď nič nejde podľa plánu a Portokalovci sú chodiaca prírodná katastrofa. Kam sa však v tomto smere hrabú na svojich gréckych príbuzných, ktorí majú pre nich pripravenú celú plejádu prekvapení. A zďaleka nie všetky sú príjemné. Grécko je však čarovná krajina, kde stačí jesť souvlaki, piť ouzo a pozerať sa do azúrovo modrých vĺn Egejského mora a viete, že všetko dobre dopadne.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.