PR článok | 1.10.2019

Naučte sa, ako hrať poker

Poker je svetovo uznávanou kartovou hrou, ktorej holduje mladá a rovnako i staršia generácia. Pre niekoho je poker relaxom, pre druhých je to koníček a nájdu sa i takí, ktorí si dokážu prostredníctvom hrania pokru zarobiť naozaj slušné peniaze.

Poker nie je vôbec ťažký

Poker sa môže naučiť hrať skutočne každý, pretože nie je vôbec ťažký. Ak ste jedným z tých, ktorí ešte nikdy nehrali poker, v takom prípade nikdy nie je neskoro začať. Kedykoľvek je tá správna chvíľa, ako sa túto obľúbenú kartovú hru naučiť hrať.

Na internete sa nachádza veľké množstvo manuálov a sprievodcov, vďaka ktorým sa naučíte hrať poker. Poker si môžete zahrať s priateľmi doma alebo si ho môžete vyskúšať zahrať v online casíne. Veľkou výhodou je, že v online casíne môžete hrať kedykoľvek a kdekoľvek. To znamená, že nech sa nachádzate kdekoľvek, stačí vám mobilný telefón a dokážete hrať poker napríklad i v autobuse či vo vlaku (na akomkoľvek mieste).

Najjednoduchšia verzia pokru

Na svete existuje niekoľko druhov pokru. Ak ste začiatočníkom, potom odporúčame, aby ste sa naučili hrať najskôr len jednu variantu pokru, konkrétne Texas Hold ‚em. Tento druh pokru je najobľúbenejšou verziou a zároveň i najjednoduchšou.

Texas Hold ‚em je po celom svete veľmi vyhľadávaným i obľúbeným. Môžete ho hrať v casínach, prostredníctvom online platforiem, v rôznych herniach či dokonca i doma s priateľmi – nájdete ho takmer v každom kúte sveta.

Ako sa zdokonaliť v hraní pokru?

Ak chcete dosahovať perfektné výsledky alebo sa chcete stať profesionálnym hráčom pokru, potom je veľmi dôležité i štúdium. Poker nie je len o samotnom hraní. Samozrejme, že prax je veľmi dôležitá, ale rovnako dôležité je i štúdium. Ideálna je kombinácia štúdia a praxe – čiže venovať sa štúdiu rovnaký čas, ako aj hraniu pokru (reálnym skúsenostiam).

Dôkladným študovaním sa viete vyhnúť rôznym banálnym chybám, na ktoré by ste vďaka reálnym skúsenostiam prišli až časom.

Štúdiom sa rozumie napríklad čítanie kníh, ktoré vydávajú najlepší hráči pokru na svete. Niekoho však knihy čítať nebaví. Okrem kníh sa môžete vzdelávať aj inak. Perfektnou voľbou je sledovať online videá, ktoré vám poslúžia ako praktické tréningy v hraní pokru. Navyše môžete absolvovať kurzy či webináre, ktoré vám pomôžu zdokonaliť sa v hraní pokru.

Kurzy a webináre sú oveľa lepšou voľbou ako čítanie kníh, pretože sú viac interaktívnejšie – to znamená, že je väčšia možnosť interakcie medzi “žiakom“ a “učiteľom“.

Ak patríte medzi tých, ktorí sú ochotní investovať do vzdelania, v takom prípade vám odporúčame zaplatiť si osobného trénera pokru. Ak máte skutočný záujem zdokonaliť sa v hraní pokru, tak táto posledná možnosť je jednou z najefektívnejších.

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. | Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. | Nadmerné hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká.