Nakupovanie je súčasťou nášho života. Okrem potravín, ktoré je nutné dopĺňať zväčša na dennej či týždennej báze, určite raz za čas potrebujete doplniť aj šatník, doplnky do domácnosti či hygienické potreby. Neplaťte zbytočne poštovné z rôznych internetových obchodov a vyberte sa radšej na jedno miesto, kde zoženiete všetko, čo práve potrebujete.

Vyskúšajte priamo na mieste

Je pravdou, že nakupovanie na internete je pohodlné, rýchle a praktické, no sú veci, ktoré je lepšie si dopredu vyskúšať. Niektoré e-shopy síce ponúkajú možnosť bezplatného vrátenia tovaru, no prácu s posielaním a balením si ušetríte, keď sa vyberiete priamo do kamenného obchodu. Napríklad v OC Mlyny Nitra si celá rodina príde na svoje a nakúpite všetko potrebné.

Najmä rodiny s deťmi určite oceňujú viac obchody pod jednou strechou, pretože niekedy je náročné odhadnúť veľkosť dieťaťa a kúpiť mu oblečenie či topánky, ktoré sadnú presne. Zároveň určite často potrebujete doplniť školské potreby a v obchodných centrách nechýbajú ani papiernictvá.

Ak sa chystáte na nákupy do hlavného mesta, tak priamo pri Trnavskom mýte je OC Central Bratislava. Pokiaľ nemáte počas pracovných dní čas vyraziť na nákupy, tak nezabúdajte, že centrá sú otvorené každý deň, a to vrátane nedele a zatvárajú sa často až okolo 21. hodiny.

Celodenný program

V prípade, že sa vyberiete doplniť zásoby potravín, oblečenia či iných potrieb cez víkend, môžete si v centre spraviť celodenný program. Nakúpte podľa svojho zoznamu, zastavte sa na kávu s dezertom, pozrite si nový film v kine, prípadne choďte s deťmi do detského kútika. Všetko na jednom mieste! A v nákupných centrách nie je výnimkou, že sú aj fitness centrá, tak možno sa necháte zlákať a otvoríte si svoje členstvo. Pretavíte tak novoročné predsavzatia do reality ešte v januári!