ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 23.5.2018

Najnovšie pokračovanie Star wars i komédia Dámsky klub v Kine Star

Aj počas tohto týždňa môžete vo zvolenskom kine Star vzhliadnuť filmové novinky.

Už od štvrtka, 24. mája si vychutnajte napríklad najnovšie pokračovanie filmovej ságy Star wars, kde sa spolu s Millenniom Falconom vyberiete do praďalekej galaxie. Pozrieť si však môžete aj komédiu Dámsky klub, v ktorej život štyroch zrelých žien zmení kniha päťdesiat odtieňov sivej. Príbeh filmu sa bude odohrávať v slnečnej Kalifornii.

Prehľad filmových noviniek v ponuke zvolenského kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný harmonogram premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

SOLO: A STAR WARS STORY

Naloďte sa na Millennium Falcon a vydajte sa do praďalekej galaxie v najnovšom pokračovaní ságy Star Wars.

Prostredníctvom série eskapád hlboko v temnom a nebezpečnom zločineckom svete sa Han Solo stretáva nielen a so svojím budúcim kopilotom Chewbaccom, ale aj so známym notorickým gamblerom Landom Carlissianom. Spolu pokračujú v ceste, ktorá určuje smer jedného z najnepravdepodobnejších hrdinov.

DÁMSKY KLUB

Štyri celoživotné priateľky sú vášnivé čitateľky kníh.  Pravidelne sa každý mesiac stretávajú vo svojom knižnom klube, kde diskutujú nielen o literatúre. Jedného dňa sa rozhodnú prečítať  „druhotriednu“ knihu „50 odtieňov sivej“.  Napriek tomu, že voči knihe majú obrovské výhrady sa v ich životoch začnú diať veľké zmeny.

Kniha stimuluje ich sexuálnu fantáziu a tá ich katapultuje do série neštandardných životných rozhodnutí. A tak každá  z nich, pre seba typickým spôsobom začne meniť svoj život, ktorý dostane iné „odtiene“…a to nielen sivé. Debutový film režiséra Billa Holdermana má v sebe humor a vynikajúce herecké obsadenie. Do hlavných úloh obsadil zrelé hviezdy Hollywoodu : Dianu Keatonovú, Jane Fondovú, Candice Bergenovú a Mary Steenburgenovú.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.