Máte pocit, že sa stále ,,hľadáte“ a váš život by potreboval zmenu? Nie ste sami. V tomto uponáhľanom svete veľa ľudí len prežíva deň za dňom, neuvedomujúc si, čo všetko sa v nich skrýva a aký potenciál majú. Poďte aj vy nájsť vaše skutočné ,,ja“. Certifikovaná KAP facilitátorka vás touto ,,transformáciou“ vašej osobnosti rada prevedie.

Romi pracuje už niekoľko rokov s energiou a podvedomím. Svojich klientov sa snaží rôznymi meditačnými či terapeutickými technikami vyliečiť z tráum a bolestí a správne ,,nasmerovať“ ich životy. Výučba KAP (Kundalini Activation Process) bola tak pre ňu ďalšia výzva na jej ceste objavovania vnútorných darov, schopností a možností. Cez sociálne siete objavila slovenskú facilitátorku, ktorá sa tomu venovala. ,,Hneď po prvom KAP-e som ostala úplne mimo,“ spomína si Romi. ,,Prešla som si rôznymi ,,healing-ami“, technikami, v zahraničí  i u nás. Musím povedať, že je to jedna z najsilnejších techník, ktorá otvára vedomie. A to je vlastne primárnym účelom KAP-u. Uvoľňovanie a liečenie je až sekundárny účinok.“

KAP charakterizuje aktivačný proces, je to počiatok prebúdzania Kundalini energie. Túto životnú energiu má v sebe každý z nás. Záleží len na tom, ako s ňou jednotlivec pracuje a do akej miery ju cíti. Celý proces je o prenose energie. Klient si ľahne na podložku a len prijíma túto energiu. Nemusí robiť nič iné, jedine čo najviac ,,sa dostať“ zo svojej mysle, aby ho jeho myšlienky nedržali od vnútorného sveta, nachádzajúceho sa v srdci.

Po tejto aktivácii ľudia často zažívajú hlboký pokoj. Prijatie aj porozumenie tomu, čo sa v ich živote deje. Na druhej strane to môže priniesť aj prejav rôznych emócií. ,,Nechcem nikoho strašiť, je to len súčasť procesu, a ten kto si možno prešiel rôznymi druhmi energetických liečení vie, že vždy ide o uvoľňovanie tých ťaživých emócií, ktoré sú v nás zablokované. Pod vplyvom tejto energie sa tieto bloky uvoľňujú,“ vysvetľuje skúsená lektorka. Nasledujúce dni môže človek pociťovať plač či hnev, ale nie je to nič čo by mohlo ublížiť. Práve naopak – je to výsledok správneho prevedenia KAP-u. Nájdite cestu k sebe.

Čo nám návšteva takejto hodiny prinesie do života? Pod vplyvom Kundalini energie môžete nájsť vašu vnútornú pravdu. To znamená, že keď sa dostanete do nejakej situácie, zrazu intuitívne cítite, čo je správne, čo by ste mali urobiť, či je to pre vás vhodné alebo nie. Človek sa nemusí ani zvlášť pripravovať na tento proces. Jediné odporúčanie sa týka stravy: dve až tri hodinky pred aktiváciou by sa nemalo jesť vôbec, alebo len nejaké veľmi ľahké jedlá a nepiť alkohol a kávu. Inak je vysoká pravdepodobnosť, že celá energia by sa spotrebovala na spracovanie jedla. Taktiež KAP nie je vhodný pre tehotné ženy v treťom trimestri a pre ľudí s poruchami osobnosti (bipolárna porucha, schizofrénia atď.).

Radi by ste sa reálne presvedčili, ako KAP zmení život práve vám? Príďte do Little Bali vo Zvolene. V krásnych priestoroch určených pre eventy, sa už len pri vstupe budete cítiť príjemne a tak z Kundalini aktivačného procesu sa stane ešte intenzívnejší zážitok.

Tým, ktorých to zaujalo, ale stále váhajú alebo sa obávajú, či predsa len neexistuje nejaké zdravotné či iné riziko pri tomto procese, Romi odkazuje: ,,je tu jedno veľké riziko“. Úsmevným tónom dodáva: ,,…a to rovnováha v živote. Hlboký pokoj, kedy sa môžeme dostať ako keby ,,poza“ naše emócie. Váhanie je tiež samozrejme prirodzené, ale keď si dovolíme ,,ísť“ mimo komfort a zažijeme niečo nové, len vtedy pochopíme, čo nám to môže dať. Naozaj, KAP sa nedá slovami opísať, musí to človek zažiť na vlastnej koži.“