Fotka1Končí sa škola, povinnosti zostanú na chvíľu odložené v rohu detskej izby a prichádza obdobie smiechu, radosti a tepla.

Už v úvodný prázdninový víkend príde konečne vytúžená odmena za desať mesiacov usilovnej práce. Prečo ho teda nestráviť inak ako tie ostatné? Na Zámku Vígľaš pre vás pripravili nezabudnuteľnú cestu Z rozprávky do rozprávky v sprievode dvoch veselých kamarátov Tárajka a Popletajky.

Tárajko trošku tára a Popletajka je trošku popletená, práve preto tvoria dvojicu, s ktorou si počas ich hodinového vystúpenia zažijete kopec srandy a zábavy. Tárajko a Popletajka spolu cestujú po celom svete, aby našli začarovanú Pandu Vandu. Na svojich cestách stretnú veľa kamarátov z rozprávok. Ich cesta je plná dobrodružstva, zábavných situácií, pesničiek a tanca. Podarí sa im nakoniec nájsť Pandu Vandu? Zvládnu všetky nástrahy, ktoré im rozprávková cesta prinesie? Príďte sa o tom presvedčiť na vlastné oči spolu so svojimi najmenšími.

Fotka2Tešiť sa môžete na najobľúbenejšie postavičky z rozprávok ako Mimóni, Shrek, princezná Sofia, lev Alex, kráľ Julien, snehuliak Olaf a veľa ďalších. So všetkými kamarátmi sa môžete vyfotiť pred predstavením. Viete si predstaviť krajšiu odmenu za vysvedčenie pre Vaše ratolesti ako zážitok, na ktorý budú spomínať celé leto?

Cena vstupenky: 5,00€/ dieťa, dospelá osoba. Predpredaj vstupeniek na ticketportal.sk.

Viac informácií nájdete na www.grandviglas.com a facebooku The Grand Vígľaš.

Plagat