Detský smiech, jašenie a zábava. To všetko na vás čaká počas nedeľného popoludnia na Zámku Vígľaš už 5. júna 2016 od 13.00 h.

Fotka-3Hneď na úvod moderátor v krátkosti prevedie programom, aby sme vedeli na čo sa môžeme tešiť. Malých i veľkých určite potešia umelci z Divadla pod balkónom s rozprávkou Šaško a kráľ o tom, ako kráľ vyhnal šaška z kráľovstva hľadať rozprávku akú ešte nevidel.

Po divadle si deti môžu zasúťažiť na stanoviskách. Tradičné súťaže ako skákanie vo vreci, nosenie vody na lyžičke, hádzanie loptičky na cieľ, lyže vo dvojici, kreslenie zámku budú zábavou pre všetkých. Za absolvovanie stanovíšť detičky čaká sladká odmena a diplom.

Deti sa môžu tešiť aj na vystúpenie šaša, s ktorým sa určite nudiť nebudú. Celé popoludnie si môžu (nielen) detičky dať namaľovať na tvár obrázky od výmyslu svet. Balónová show, ukážky remesiel s možnosťou vyskúšať si ich a skákací hra spestria popoludnie na zámku. Pochutiť si môžete aj na maškrtách nielen pre najmenších.

Pre všetkých je pripravená aj súťaž „Najoriginálnejšia selfie so zamestnancom“. Počas celého dňa môžu návštevníci pridávať fotky so zamestnancami zámku na facebook a po vystúpení šaša vyberú najoriginálnejšiu fotku, ktorá získa vstup do wellness pre 2 osoby.

Na zámku Vígľaš sa na vás už teraz tešia. Viac informácií o tomto, ale aj ďalších pripravovaných podujatiach nájdete na stránke www.grandviglas.com alebo na facebooku.