Nádvorie obľúbenej kultúrnej pamiatky opäť ožíva. Už od 1.júla na všetkých návštevníkov zámku čaká pestrý kultúrny program, v rámci ktorého sa aj vy môžete tešiť napríklad na zaujímavé večerné besedy s osobnosťami. Júlové diskusie už teraz sľubujú množstvo úsmevov, cestovateľských zážitkov, ale i informácií z oblasti literatúry i zdravia.

Leto s osobnosťami začína už 6. júla o 20.00 h, kedy na vonkajšie nádvorie zámku zavíta prvý hosť. ,,Diskusné stredy odštartuje pán Igor Bukovský, s ktorým sa pozhovárame o nadčasovej téme – o zdravom životnom štýle. Druhým v poradí bude podnikateľ Vladimír Boháč, ktorý sa so všetkými záujemcami podelí o svoje skúsenosti z brandže,“ hovorí Tomáš Sokologorský, riaditeľ hotela.

V druhej polovici mesiaca si na svoje prídu aj nadšenci literatúry. ,,Ďalšej stredy v mesiaci sa uchopí pán Jozef Banáš, s ktorým sa zameriame napríklad aj na jeho knihu o podnikateľovi Tomášovi Baťovi. Štvoricu hostí nám v júli uzatvára horolezec Peter Hámor, ktorý sa len nedávno vrátil zo svojich potuliek po svete a už teraz sa veľmi tešíme na to, ako sa s nami podelí o svoje dobrodružstvá,“ dodáva Sokologorský.

Počas letných večerov bude postarané aj o tých najmenších. ,,Vzhľadom na to, že väčšina ubytovaných hostí k nám chodí v lete s deťmi a my im chceme dopriať ničím nerušený zážitok, rozhodli sme sa do priestoru nádvoria umiestniť detský kútik. Ten sa bude nachádzať v našom Dragon Bare rovno pod terasou, a tak budú môcť rodičia sledovať aktivity svojho dieťaťa a zároveň si užívať program,“ dopĺňa riaditeľ hotela.

Letnú terasu už od 1. júla oživia aj vedomostné kvízy či tóny známych slovenských i svetových hitov. Podrobný rozpis aktivít na zámku nájdete tu.

Zamestnanci hotela si zároveň po dvojročnej pandemickej prestávke pripravili pre všetkých potenciálnych návštevníkov videopozvánku, ktorá ma symbolizovať radosť zo všetkých spoločných letných stretnutí: