Priestory Zámku Vígľaš  už  27. augusta navštívia obľúbené postavičky z rozprávky Labková patrola. Tešiť sa môžete na program plný zábavy, športu a zaujímavých vystúpení. Nebudú chýbať ukážky záchranných zložiek, vystúpenie psíkov Lokiho a Hel a program vyvrcholí koncertom Bojka a Zmrzlinky.

Leto je síce už na konci, ale my už teraz tušíme, že mu za ním budete chcieť dať spolu s deťmi príjemnú bodku. Preto na Zámku Vígľaš pre všetky detičky a ich rodičov pripravili bohatý program na rozlúčku s prázdninami.

Brány zámku sa otvoria o 14.00 h, kde vás privítajú hlavné postavy z rozprávky Labková parola – Chase a Sky. Nasledovať budú aktivity na stanovištiach, kde za všetky splnené úlohy budú Vaše detičky odmenené.

Okrem toho sa môžete tešiť na ukážky policajtov, záchranárov a hasičov. Potešia aj milovníkov štvornohých miláčikov, ktorí počas svojho vystúpenia ukážu množstvo zaujímavých trikov. Fotenie s Lokim a Hel je samozrejmosťou. Počas celého dňa bude k dispozícií maľovanie na tvár, nafukovací hrad a niečo malé pod zub.

Vyvrcholením bude koncert, v rámci ktorého sa predstavia priatelia Tárajka a Popletajky – Bojko a Zmrzlinka, po ktorom bude nasledovať minidisko.

Vstup na akciu pre detičky do troch rokov je zdarma. Vstupné pre návštevníkov starších ako 3 roky je 6 € za osobu.