ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 2.7.2020

Na plátnach kina Star zažiari česká novinka Bourák či francúzska komédia Raoul Taburin

Ani začiatkom júla nebudú vo zvolenskom kine Star chýbať filmové premiéry.

Už od štvrtka, 2. júla si môžete vychutnať hneď dve komédie. Tou prvou je Bourák, novinka od našich českých susedov, ktorá vznikla pod režisérskou taktovkou Ondřeja Trojana. Okrem českých hereckých hviezd v ňom zažiaria aj naši herci. V snímke sa predstaví Ady Hajdu a Alena Pajtinková. Na svoje si pritom tento týždeň prídu i priaznivci francúzskych komédií. Film Raoul Taburin rozpovie príbeh o priateľstve, láske, dôvere i strachu z vlastnej slabosti a Sempého celoživotnej láske – cyklistike.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o filmoch aj v našom článku nižšie.

BOURÁK

Príbeh filmu sa točí okolo Kamily, ktorá má 18 a je úplne zúfalá. Žije v meste, kde zdochol pes, práve prišla o prácu a má plné zuby svojich nedospelých rodičov. Jej otec, večný puberťák, kšeftuje s vrakmi áut a chodí trsať rock´n´roll s babenkou, čo vyzerá ako zo starého amerického katalógu na podprsenky. Rezignovanú matku balí lokálny gangster, ktorému padol biznis, pretože mesto zakázalo hracie automaty. Kamila sa však nevzdáva a rozhodne sa o svoju rodinu a svoje šťastie zabojovať. Len musí presvedčiť mamu, aby otcovi konečne pristrihla tie jeho vypelichané krídelká!

RAOUL TABURIN

Ak sa niekto vyzná v bicykloch tak je to Raoul Taburin. Opravár a dodávateľ bicyklov v krásnom mestečku Saint Céron na juhu Francúzska. Dokonale rozumie dušiam svojich zákazníkov i tým na ich bicykloch. Celý život ho ale trápi prekvapujúce tajomstvo, ktoré neprezradil ani svojej milujúcej žene. Nevie jazdiť na bicykli! Snažil sa to naučiť počas celého detstva i dospievania – ale márne. A rovnako neúspešné boli i jeho pokusy podeliť sa s niekým o toto tajomstvo. Nikto mu neveril. Keď pokojný život v Saint Cérone naruší parížsky fotograf Figougne, začína hroziť, že Raoulovo tajomstvo bude odhalené …

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.

Fotogaléria