Výstavba nových bytov Zelený Háj na Zlatom Potoku vo Zvolene rýchlo napreduje. Zvolenčania už začiatkom roka postrehli, že v areáli bývalej poľnohospodárskej školy je rušno.

V januári prebiehal výrub náletových drevín a prípravné zemné práce tejto novej rezidenčnej štvrte. V posledných dňoch bol dokončený výkop základov a príprava oceľových konštrukcií. Po ich založení zahájili betonárske práce. Investor zároveň prechádza do ďalšej etapy a v predpredaji sú za zvýhodnenú cenu dostupné už len posledné tri byty z oboch bytoviek.

Projekt s jasnou víziou

Projekt Zelený háj prináša moderné bývanie v atraktívnej lokalite Zvolena. Bytové domy budú zariadené vo vysokom štandarde. V každej bytovej jednotke na budúcich majiteľov tak čakajú hliníkové okná, exteriérové žalúzie, či podlahové kúrenie. Zelený háj bude novou modernou štvrťou na Zlatom Potoku. Práce na projekte začali rekonštrukciou budovy školy a jej zmenou na bytový dom na prelome rokov 2023/2024, kedy bola zahájená výstavba bytových domov Prvosienka a Šalvia.

Investor so skúsenosťami

Investorom projektu je spoločnosť MS REAL BS s.r.o., ktorej konateľom je Marian Šurka. „Tešíme sa, že naša výstavba rýchlo napreduje a po vybavení všetkých potrebných povolení sme sa mohli pustiť do prípravy základov. Chceme vytvoriť modernú a plnohodnotnú štvrť a ponúknuť tak dôstojné bývanie nielen pre obyvateľov Zlatého Potoka. Neuznávame lacné a prvoplánové riešenia, preto pri výstavbe použijeme len kvalitné a trvácne materiály.“

Posledné tri byty za zvýhodnenú cenu

Predaj bytov a komunikáciu so záujemcami o bývanie zastrešuje spoločnosť Beevam, s.r.o., ktorá zriadila aj predajné miesto oproti hotelu Academic vo Zvolene, kde si Zvolenčania môžu pozrieť ponuku bytov a aj konkrétne vzory podláh a obkladov pre štandard. „Sme hrdým partnerom projektu Zelený Háj, pretože Zvolen si zaslúži kvalitné bývanie. Zvýšený záujem o novostavby po novom roku nás príjemne prekvapil a podarilo sa nám dostať k hranici 30% predaných bytov. Znamená to, že v rámci predpredaja nám v ponuke ostávajú posledné tri byty. Po ich rezervovaní pristúpime k miernemu navýšeniu cien bytov a parkovacích miest. Z pohľadu kupujúceho, je rezervácia bytov výhodným krokom, pretože investor zmluvne garantuje, že cena, ktorú si klient zazmluvní teraz, už rásť nebude. Súčasťou zmlúv totiž nie je inflačná doložka, ktorá často odrádza kupujúcich pri iných projektoch,“ hovorí konateľ spoločnosti Beevam, s.r.o., Mgr. Lukáš Piliar.

Ak Vás zaujíma viac informácií o tomto projekte, sledujte Instagram. Ponuku bytov a bližšie informácie nájdete na webe zelenyhaj.sk. Ak máte záujem dozvedieť sa viac alebo si prajete obhliadku, dohodnite si schôdzku na telefónnom čísle 0903 415 732 alebo emailom na predaj@zelenyhaj.sk. Osobné stretnutie môžete zrealizovať na predajnom mieste na adrese P.O. Hviezdoslava 28 vo Zvolene.

Pozrite si aj ďalšie projekty, ktoré zhotovila realitná kancelária Beevam. Beevam je odborníkom na realitný marketing. Na rozdiel od bežných realitných kancelárií disponuje tímom odborníkov na predaj a propagáciu v online priestore. Každá nehnuteľnosť tak dostáva plnú mediálnu podporu. Jej predaj sprevádza marketingová kampaň na sociálnych sieťach a v regionálnych médiách.