Nielen už dlhodobo výhodné ceny na realitnom trhu, ale aktuálne aj široká ponuka bytov a domov vo Zvolene a okolí, dáva pre záujemcov o nové bývanie ideálnu východiskovú pozíciu.

Hovorí sa, že na nákup nehnuteľnosti je správny čas vtedy, keď ju potrebujeme. Teórie o čakaní na nižšie ceny či nové projekty developerov, samozrejme rovnako môžu mať svoje opodstatnenie. Príchod jesene ale spravidla prináša širokú ponuku a dlhodobý vývoj cien nehnuteľností dnes priam predurčuje k výhodnej a dobrej kúpe.

Ceny nehnuteľností

Jednoizbový byt v zaujímavých lokalitách nájdete v súčasnosti vo Zvolene už od 23 tisíc Eur, čo je cena zaujímavá napríklad aj pre mladých, ktorí sa chcú osamostatniť a nepreferujú prenájmy. Mimochodom prenájmy vo Zvolene sa aktuálne pohybujú na úrovni už od 230 Eur mesačne.

Zaujímavé ponuky sú v súčasnosti aj pri dvojizbových bytoch. Napríklad na Zlatom Potoku ho kúpite už od 33 tisíc a na sídlisku Sekier za 34 tisíc Eur. Aj to sú niektoré z aktuálnych dostupných ponúk nehnuteľností vo Zvolene, kde sa ponuka realít neustále rozširuje.

Trojizbové byty vo Zvolene teraz kúpite už od 40 000 Eur a to i v centre Zvolena, či napríklad na sídlisku Balkán. Ak vaše realitné záujmy siahajú vyššie, aktuálne ceny trojizbových bytov začínajú na úrovni okolo 60 tisíc eur. To už ale možno na strednom Slovensku zvažovať i kúpu rodinného domu vo Zvolene alebo blízkych obciach.

Ak chcete získať prehľad o ponuke realít vo Zvolene, hľadajte Reality Zvolen napríklad aj na AREALITY.sk a získajte tak komplexný prehľad o ponúkaných nehnuteľnostiach nielen jednej, ale hneď niekoľkých realitných kancelárií, ale aj jednotlivých ponukách samostatne predávaných nehnuteľností.