Už v prvý septembrový deň sa uskutoční v Europa Cinemas slovenská predpremiéra filmu Karate Kid spojená so špeciálnou afterpárty, na ktorej nebudú chýbať nebezpečné ukážky bojových umení, ale aj tvrdý boj v podaní profesionálnych bojovníkov.

Juraj Tabak

O zábavu, alebo skôr jedinečný bojový zážitok, sa na afterpárty postarajú majstri karate a taekwon-da Juraj Tabak a Ján Pribula, ktorí predvedú svoju exhibičnú show v reštaurácii Dublin. Juraj Tabak sa karate venuje už dlhých 11 rokov a vo svojej bohatej kariére vystriedal tri slovenské kluby a sedemkrát sa stal majstrom Slovenska. Našu krajinu reprezentoval aj v zahraničí, keď vyhral prestížne turnaje v Chorvátsku, Nemecku a Maďarsku. Na juniorských Majstrovstvách Európy získal 4. miesto, keď ho od bronzového kovu delil len kúsok a na juniorských Majstrovstvách sveta obsadil skvelé 5. miesto. Na afterpárty Karate Kid night sa predvedie v promo boji proti majstrovi SR v taekwon-de Jánovi Pribulovi.

Samozrejme obaja bojovníci predvedú to najlepšie z ich umenia a tým doladia pofilmovú atmosféru. V novom hollywoodskom trháku z produkcie Willa Smitha, sa okrem jeho syna Jadena predstaví aj legenda bojových filmov Jackie Chan. Film príde do slovenských kín až 9. septembra, ale na špeciálnej predpremiére, spojenej s afterparty a ukážkou bojových umení môžete byť aj vy! Už 1. septembra o 19:30 v Europa Cinemas…

Mimochodom do zajtrajšieho večera hráte s našim portálom o dva lístky na túto skvelú akciu!

Viac o filme, ako aj trailer nájdete v našom staršom článku tu..