V piatok 18. marca 2011 sa v Music Rock Café konal koncert banskobystrickej kapely Pululu a zvolenského zoskupenia Comp&neros.

Atmosféra sa rozbiehala pomaly. Piatkový koncert otvorila popová alternatíva Pululu, ktorá je zložená zo siedmych členov. V súčasnom zložení sú od začiatku roku 2010. Publikum prekvapili zaujímavým vystupovaním a neobvyklým prejavom speváčky Niny Müller. Kapela zažila svoj prvý hitparádový úspech, keď rádio Lumen nasadilo skladbu „Opusti ma“ do TOP 15 a vďaka diváckemu hlasovaniu sa už v prvom týždni dostala na druhé miesto v rebríčku a v tomto istom roku sa kapela umiestnila na druhom mieste v Košickom zlatom poklade so skladbou „Ráno“.

Keď po dlhšom ladení nástrojov začala hrať zvolenská multiinštrumentálna kapela Comp&neros, atmosféra sa výrazne zmenila. Chlad v miestnosti a menší priestor spôsobili, že sa hudobníci nemohli slobodnejšie pohybovať po pódiu, no fanynky tancujúce tesne pred nimi boli so stiesneným priestorom spokojné. Hneď po prvej odohratej skladbe vystúpila jedna z nich na pódium a chcela fotografiu s huslistom. Kapela sa však nenechala vyviesť z miery a rozbehla skvelý elektronicko-akustický koncert. Široká škála nástrojov vytvárala nujazzovú atmosféru, ktorá nesklamala a publikum sa roztancovalo.

Dnes večer v Music Rock café nahradí piatkové kapely trochu iný žáner, zvolenská black metalová kapela Nevaloth a metalová kapela Lethar Tears a bystrická death metalová kapela Byč.