TS KRPZ v BB (P. Kováčiková) | 11.9.2017

Na ceste medzi Zvolenom a Dobrou Nivou zahynul manželský pár

V pondelok v ranných hodinách došlo na ceste I/66 medzi Zvolenom a Dobrou Nivou k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zahynuli dve osoby – manželský pár.

Podľa doterajšieho objasňovania, k dopravnej nehode došlo tak že 66-ročný vodič dodávkového vozidla viedol toto vozidlo v smere od Zvolena na Dobrú Nivu, pričom za doposiaľ presne nezistených okolností prešiel do protismernej časti vozovky  kde sa čelne zrazil s osobným motorovým vozidlom Škoda Felícia. 71-ročný vodič vozidla Škoda a jeho 69-ročná spolujazdkyňa utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom. V súvislosti s tragickou nehodou sme začali trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Do vyšetrovania boli prizvaní aj znalci z odboru dopravy aj zdravotníctva.

Polícia hľadá aj prípadných svedkov tejto tragickej nehody. V prípade, že by niekto vedel poskytnúť bližšie informácie, alebo niektorý z okoloidúcich vodičov disponuje videozáznamom, ktorý by priebeh nehody zachytával, môžu to oznámiť na známom telefónnom čísle 158, alebo osobne na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru.