Predstavte si, že o športe neviete takmer nič, no jedného dňa navštívite stávkovú kanceláriu, stavíte si dvakrát na štyri zápasy a vyhráte 300-tisíc eur. Pekná predstava no nie?

Muž si vsadil na futbalové zápasy.

Starší pán zo Zvolena si zvolil štyri zápasy a v nich možnosť 1. polčas a zápas. Svojim vkladom len 1,37 eura sa priblížil čo najviac k maximálnej možnej výhre na jednom tikete 150 tisíc eur.

Možno si svojimi tipmi bol natoľko istý, že si rovnaký tiket podal aj druhýkrát. Možno šlo len o recesiu. Každopádne, celkový vklad 2,74 eura zúročil vo výhru presne 298 405,18 €.

Ako povedal pre samotnú stávkovú kanceláriu Niké „Ja neviem, koľkí hrajú na ihrisku. Ja som kartár, iba občas si niečo natipujem. Vyhral som už u vás 4 tisíc eur na tikete.“ Výhra prišla v tom najsprávnejšom momente: „Teraz som prišiel o robotu, 4 roky pred dôchodkom.“

„Podal som tiket a následne som celý deň betónoval na jednej brigáde. Vôbec som neriešil, či tie zápasy vychádzajú alebo nie. Až večer mi kamoši vraveli, že ten tiket vyšiel. Neveril som im. Verili by ste kartárom?“ opísal azda najšialenejšiu nedeľu vo svojom živote.

„Strašné peniaze sú to. Keď si to prepočítam, tak 9 miliónov korún. Vždy som sníval o Mercedese. Teraz si ten sen splním,“ dodal šťastný výherca.