PR článok | 8.10.2018

Moderná tieniaca technika, ktorá vám poskytne súkromie

Kvalitné tienenie domácnosti oceníte počas celého roka. V letných mesiacoch nám udržiavajú optimálnu teplotu v interiéri a v zimných nám vytvárajú súkromie v interiéri, nakoľko sme nútení viac svietiť a nie sme príliš nadšení, keď nám vidieť z ulice priamo do interiéru.

Ak uvažujete o novej modernejšej tieniacej technike, zamerajte sa predovšetkým na látkové rolety a moderné závesy, ktorými rozhodne nič nepokazíte.

Závesy

Klasika, ktorá nikdy nikoho neomrzí. Ak chcete kvalitnú tieniacu techniku na veľké okná, zvoľte si práve závesy. Odporúčame závesy na mieru, ktoré vám v daných predajniach ušijú presne podľa mier vašich okien. Jednoducho si vyberiete farbu, materiál a budete mať ušité závesy.

Vyberajte si takú firmu, ktorá vám príde vymerať vaše okná a nebude si od vás pýtať len rozmery okien. Závesy môžu byť jediným tieniacim prvkom v domácnosti. Hodiť sa vám však budú aj k žalúziám a záclonám.

Ak radi experimentujte, vyberajte si výrazné vzory a farby záclon. Ak vás oslovil minimalistický škandinávsky štýl, neexperimentujte a stavte na klasické neutrálne farby a bezvzorové látky.

Látkové rolety

Ak vás neoslovili závesy, predstavíme vám iný typ roliet, aký ste doposiaľ poznali. Predstavuje vám  štýlové látkové rolety, ktoré sa predávajú v rôznom farebnom prevedení a v rôznych dizajnoch. Navíjajú sa na hriadeľ a v ponuke látkových roliet si môžete vybrať buď z otvorených, alebo skrytých v kazetách.

Látkové rolety sú vhodné aj do detských izieb, pretože väčšina predávajúcich ponúka aj detské motívy. Možnosť vybrať si z rôznych látok robí z látkových roliet TOP novinku na trhu. Ich výhodou je to, že sa jednoducho ovládajú, čistenie je nenáročné a ponúkajú možnosť úplného zatemnenia, čo žiadna iná tieniaca technika neponúka.

Látkové rolety odporúčame najmä tým domácnostiam, ktoré sú orientované na rušné ulice a kde počas celého dňa svieti slnko.

Ak hľadáte modernú tieniacu techniku, ktorá vám poskytne súkromie, vyberte si buď látkové rolety, alebo si vyberte moderné závesy, ktoré budú dizajnovo pasovať k nábytku a dekoráciám.