Záver sezóny ukončili karatisti z Karate klubu URAKEN Zvolen pod vedením Milana Olšiaka a Bibiány Jeleňovej skvele. Na Majstrovstvách Slovenskej republiky v karate 2015, ktoré sa konalo 16.5. 2015 v Sabinove získali zo 6 – tich nominovaných pretekárov 3 medaile.

viktoria medvedovaAko prvý Samuel Rusnák získal tretie miesto v kategórii kumite chlapci 6-7 rokov. Adam Širgel v kategórii kumite 8-9 rokov získal taktiež tretie miesto. Viktória Medveďová obhájila z minulého roku titul vicemajsterky Slovenska v kumite 8-9 rokov a získala striebro. Až vo finále ju zastavila majsterka Európy.

Veľká pochvala patrí  aj 8 – ročnému Erikovi Slivkovi , ktorý z 30 – tich zápasníkov skončil ako štvrtý a medaila mu ušla o jeden bod. Pod túto prácu sa podpísali viacerí tréneri klubu menovite Vladimír Čaboun, Ján Jordanov, Milan Zemko. Zástupcovia klubu v tejto súvislosti ďakujú aj Ladislavovi Pacigovi, za poskytnutie skvelých priestorov na trénovanie vo Fitness Family za múrami a za veľkú podporu a tiež SCVČ Quo Vadis , ktoré poskytovalo technické vybavenie.