01_300x300Mestské a obecné samosprávy môžu každý mesiac ušetriť na poplatkoch za zvýhodnené účty. Tie spolu s často používanými bankovými službami začala poskytovať Slovenská sporiteľňa.

Nové účty
Novinkou v ponuke Slovenskej sporiteľne pre mestá, obce a organizácie v ich zriaďovateľskej pôsobnosti sú nové, ešte výhodnejšie účty. Spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na komplexné hospodárenie a jednoduchú správu mestských a obecných financií. Umožňujú viesť finančné zdroje samospráv oddelene podľa účelu prostriedkov v súlade s účtovnými pravidlami. Vybrať sa dá z účtov Komunal, Komunal Plus alebo Komunal Extra.

S výberom účtu pomáha špeciálna kalkulačka
S každým z nových zvýhodnených účtov je možné získať neobmedzený počet vybraných transakcií, minimálne jednu embosovanú debetnú platobnú kartu MasterCard Business, najpoužívanejšie elektronické a mnohé ďalšie bankové služby. Ktorý z účtov najlepšie zodpovedá požadovanému účelu vzhľadom na jeho kombináciu s bankovými službami sa dá zistiť veľmi jednoducho a rýchlo. Pomôže s tým Kalkulačka pre účty Komunal. Stačí v nej označiť, ktoré služby sa budú využívať a predpokladaný počet transakcií, ktoré sa budú mesačne realizovať. Najvýhodnejšie riešenie je jasné okamžite.

Služby bez obmedzení
Mestá a obce, ktoré sa rozhodnú pre zvýhodnené účty od Slovenskej sporiteľne, už viac nebudú musieť počítať, koľkokrát im prišli na účet peniaze, koľkokrát bezhotovostne zaplatili platobnou kartou alebo vyberali hotovosť v bankomatoch Slovenskej sporiteľne. Tie sú totiž v neobmedzenom počte v cene účtov. V prípade splnenia podmienky stanoveného minimálneho priemerného zostatku na účte, sa neúčtuje mesačný poplatok za jeho vedenie.

Zastavte sa v Slovenskej sporiteľni pre niektorý z účtov, s ktorými ušetrí aj vaša samospráva. Všetko o účtoch Komunal nájdete tu.