Otázka výberu matraca je vždy aktuálna. Napríklad pri sťahovaní, kúpe novej postele, zariaďovaní detskej izby alebo keď sa objaví nespavosť a neustáva bolesť chrbta. To inšpirovalo Benab k vytvoreniu perfektných ortopedických matracov pre dospelých a deti.

Tieto matrace sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov a sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný a plnohodnotný nočný odpočinok a chránili zdravie chrbtice.

Ortopedický matrac by mal mať dokonalú rovnováhu medzi tvrdosťou a mäkkosťou. Zabraňuje ochabnutiu tela a nevytvára nepohodlie z tlaku. Dizajn je navrhnutý tak, aby udržal chrbticu v prirodzenej polohe v akejkoľvek polohe spánku. Matrac Benab Zero Hard je presne takým modelom.

Ide o univerzálny ortopedický „sendvičový matrac“, vyrobený na základe modelu „Zero“ v tuhšom prevedení. Spoľahlivo udržuje správnu polohu chrbtice, ktorá je obzvlášť dôležitá pri osteochondróze a skolióze, aby sa zabránilo progresii problému a odstránil sa syndróm bolesti. Tiež takýto matrac je vhodný pre pár s rozdielnou hmotnosťou.

Hlavné výhody matraca Benab Zero Hard

Konštrukciu matraca tvorí prírodné kokosové vlákno. Táto vrstva s hustotou 1300 g/m2 je odolná, hypoalergénna a hygienická, pretože je odolná voči rozkladu a výskytu hmyzu. Model má tiež obojstranné profilovanie so 7 zónami, ktoré zodpovedajú anatomickým zónam ľudského tela a odľahčujú svaly a kĺby.

Polyuretánová pena (30 kg/m3) dodáva matracu atraktívnu elasticitu, vďaka čomu máte pokojný a hlboký spánok, zatiaľ čo jadro z vysoko kvalitnej PUR peny (28 kg/m3) zaisťuje prirodzenú cirkuláciu vzduchu a udržiava teplo.

Produkt je možné použiť z oboch strán. Matrac má navyše mäkký a príjemný poťah, ktorý obsahuje čiastočky striebra schopné obnoviť vrchné vrstvy pokožky. Taktiež vďaka striebru je výrobok hygienický, čo je bezpečné pre alergikov a malé deti. Matrac má antistatické vlastnosti, nezbiera prach a rýchlo schne pri zachovaní antibakteriálnych vlastností, čo je vhodné pre osoby so zvýšeným potením.

Odolnosť voči vzniku plesní a húb ju udrží dlhú dobu čistú a sviežu. Na oboch stranách povrchu matraca sú reliéfne uzly, ktoré podporujú lepšie prekrvenie vlásočníc, vytvárajú masážny efekt a uvoľňujú unavené svaly. A ešte niečo: Benab Zero Hard prešiel certifikáciou OEKO-TEX, čo potvrdzuje jeho vysokú kvalitu a zdravotnú nezávadnosť.

Značke Benab dôveruje široké spektrum spotrebiteľov: matrace Benab sa používajú v penziónoch, hoteloch a súkromných domoch. Zverením svojho tela ortopedickému matracu Benab Zero Hard v noci si zabezpečíte vysoký výkon, dobrú náladu a ľahkosť pohybu každý deň!