Založiť si vlastnú s.r.o., to je určite veľký krok v profesijnom živote každého jednotlivca. A znie to aj ako náročný krok, pri ktorom bude treba vybaviť množstvo vecí len preto, aby ste vôbec mohli začať s podnikaním.

Založte si vlastnú s.r.o. bez námahy

Založenie s.r.o. však nemusí byť také náročné ako sa môže zdať. Môžete si ju totižto nechať založiť. Prakticky sa tak môžete stať konateľom s.r.o. aj z domu. Stačí osloviť spoločnosť, ktorá vám založenie s.r.o. sprostredkuje.

Vám tak bude stačiť predstava o tom, ako by vaša s.r.o. mala „vyzerať“ a na základe tejto predstavy vám bude odporučená najvhodnejšia vlastnícka a riadiaca štruktúra, či predmety podnikania a zodpovedané všetky prípadné otázky. A samozrejme, potom bude nasledovať samotný proces založenia s.r.o.

Do dvoch týždňov budete mať vlastnú s.r.o. bez námahy. Teda, čo sa jej založenia týka. Úspech už budete musieť dosiahnuť svojpomocne. Ale vďaka tomu, že všetky administratívne záležitosti potrebné pre založenie s.r.o. budú vybavené za vás, môžete sa naplno venovať ostatným prípravám na podnikanie.

Sídlo v hlavnom meste na adrese, ktorá vašej s.r.o. pridá na imidži? Žiadny problém

Medzi takéto prípravy patrí aj budovanie dobrého imidžu vašej s.r.o. Takto „zhurta“? Áno, vedieť zaujať potenciálnych zákazníkov a obchodných partnerov by ste mali od začiatku. A na imidž spoločnosti vplýva napríklad aj to, kde má sídlo.

Samozrejme, najväčšiu prestíž má sídlo na nejakej lukratívnej adrese v hlavnom meste. Ako však budete riadiť s.r.o. so sídlom v Bratislave ak ste zo Zvolena? A ako si vôbec v úvode podnikania budete môcť dovoliť takéto lukratívne sídlo?

Odpoveď je jednoduchá. Vďaka výhodnej virtuálnej kancelárii. Ak povaha vášho podnikania nevyžaduje, aby ste mali (minimálne na začiatku) reálne priestory, je virtuálna kancelária pre vás ideálnym riešením. Mesačné poplatky sú zanedbateľné a prestíž, ktorú získate tým, že v „kolónke“ sídla vašej s.r.o. bude lukratívna adresa v hlavnom meste, vám nič nenahradí.