kinostarPo veľkom úspechu prvého filmu o Strážcoch Galaxie prichádza štúdio Marvel s jeho veľkolepým pokračovaním, ktoré prináša aj zvolenské Kino Star.

Kino vo Zvolenskej Európe prišlo tento týždeň s ďalšími novinkami, medzi ktorými okrem pokračovania Strážcov Galaxie nájdete aj srbsko-chorvátsky film Denník rušňovodiča. Okrem toho môžete stále vidieť aj Emmu Watson a Toma Hanksa vo filme Circle, animovanú komédiu Baby šéf či Cuky Luky Film. V sobotu si môžete na plátne Kino Star pozrieť aj akčný film Rýchlo a Zbesilo 8, v nedeľu aj dobrodružnú drámu Chatrč či snímku Lego Batman vo filme. V pondelok uvedie zvolenské kino aj ďalšiu animovanú komédiu Bodi: Psia Superstar.

Strážcovia Galaxie 2

Peter Quill, prezývaný sám sebou Star Lord, a partia jeho excentrických priateľov sa vydávajú cez najvzdialenejšie končiny vesmíru, aby opäť zachránili Galaxiu a tajomstvo jeho rodičov. Starí nepriatelia sa stávajú novými spojencami a na pomoc prichádzajú aj ďalšie obľúbené postavy z rozpínajúceho sa filmového vesmíru štúdia Marvel. Diváci sa môžu tešiť na veľké herecké hviezdy v nečakaných úlohách a to všetko v v rytme najväčších hitov 70-tych rokov.

Denník rušňovodiča

Čierna komédia o živote nevinných „vrahov“ nominovaná za Srbsko na Oscara za najlepší cudzojazyčný film. Podľa štatistík každý rušňovodič v Srbsku za svoju kariéru neúmyselne usmrtí 15 až 20 ľudí. Neslávny rekord drží Ilja, ktorý má na konte 28 zabití. Rušňovodičom sa stal rovnako ako jeho otec a dedo a na prahu dôchodku predáva štafetu svojmu adoptívnemu synovi Simovi. Sima sa však odmieta zmieriť s faktom, že by sa stal vrahom. Kolegovia mu síce tvrdia, že sa nehode nevyhne, no dni ubiehajú a nešťastia Sima obchádzajú. Ilja začína mať obavy, že sa z jeho syna „poriadny“ rušňovodič nestane, a tak berie veci do vlastných rúk.

Aktuálny program KinoStar Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.