Natur trh 19.03.2016 sikovne ruky z nasho regionu

Park zabudnutých susedov vo Zvolene ožije v duchu pravej trhovej atmosféry. Šikovné ruky z nášho regiónu sa tu stretnú v sobotu 19. marca, aby na prvom tohtoročnom Natur trhu predstavili originalitu svojej tvorby.

Program predveľkonočného Natu trhu bude pestrý. Predajcovia začnú otvárať svoje stánky od 10.00 hod., o hodinu neskôr spríjemnia návštevníkom trhu chvíle nakupovania brušné tance s Alenkou. Popoludní prinesie oživenie a inšpiráciu prehliadka módnych kúskov vyrobených prevažne z prírodných materiálov so Swana Style. Pre deti je o 15.00 hod. pripravené divadielko „Ako Žužu s Pepom našli nových kamarátov“. Najmenší sa taktiež môžu zapojiť do jarných tvorivých dielničiek.

V stánkoch si každý bude môcť vybrať to svoje od keramiky a šperkov cez dekoračné predmety až po mliečne a medové výrobky či jarné a zdravé bio jedlo. Tí odvážnejší môžu otestovať svoju zručnosť a popasovať sa s výrobou zápichov do kvetináčov. Celodenný program určený pre všetkých členov rodiny zavŕši o 15.45 hod. záverečný tanec so Salsa Loco.