PR článok | 21.7.2019

Majte najkrajšie okamihy stále pri sebe

Pripomeňte si kedykoľvek zaujímavé momenty zo svojho života

Niekto ma veľmi dobrú pamäť a vie si do nej uložiť aj tie najmenšie detaily. Ale ako to už býva s ľudskou pamäťou, vie byť aj vrtkavá a povedzme si úprimne, vekom už ani pamäť tak dobre neslúži. Môžeme to pozorovať na svojich rodičoch alebo starých rodičoch, ktorí si veľmi dobre pamätajú svoje mladé časy, ale už zabudli, čo bolo včera.

Aby sme nemuseli úporne loviť „na staré kolená“ v našej pamäti, zvečnime si všetky dôležité momenty svojho života pomocou fotografií. Veď dnes je taká doba, keď si fotíme všetci všetko. Či už mobilom, tabletom, digitálnym fotoaparátom alebo zrkadlovkou.

Vyskladaj si svoj vlastný fotosvet

Aj Vy rozmýšľate nad tým, ako obdariť svojich blízkych? Darujte im napríklad fotopuzzle. Skvelý a originálny darček pre všetkých, na ktorých Vám záleží! Okrem zábavy a tvorivého nadšenia im tak darujete aj pekné a príjemné spomienky na nezabudnuteľné zážitky. Ako podklad pre fotopuzzle si môžete vybrať osobné fotografie z rôznych rodinných akcií, dovoleniek, výletov či zábavy. Pekný darček, čo poviete? Hodí sa pre každého-malé deti, mladých, dospelých i starších. Môžeme dokonca takýmto darčekom potešiť aj sami seba a vyskladať si svoj vlastný fotosvet.

Originálny hrnček

Originálny nápad-originálny hrnček! Opäť je to také jednoduché! Vytvorte si vlastnú potlač hrnčekov. Prečo sú hrnčeky s potlačou také jedinečné a obľúbené? Z jednoduchého dôvodu! Môžeme mať svoju obľúbenú fotografiu vždy pri sebe, keď si budeme vychutnávať svoju rannú kávu alebo čaj.

Toto je dokonalý darček pre každého, bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Tlačené hrnčeky sú dobrým nápadom na narodeniny, meniny alebo inú významnú udalosť, ktorú si chceme navždy uchovať vo svojom živote. V súčasnej dobe hrnčeky s potlačou, ktoré majú zvýšenú odolnosť, možno úspešne umývať v umývačke riadu.