Letne kino na namesti pri fontane 8. a 9. jul 2016 dokument Trabantom do posledneho dychu akcna komedia Starcek, ktoryvyliezol z okna a zmizol

Pre všetkých, ktorí stále nevedia, čo s piatkovým a sobotňajším večerom, je tu premietanie letného kina na Sliači pod nočnou oblohou. O 21.00 h je na programe dokumentárny film aj akčná komédia.

Námestie pri fontáne v areáli sliačskych kúpeľov bude vo večerných hodinách vyhradené pre filmových fanúšikov. V piatok 8. júla diváci uvidia dobrodružný dokument českého režiséra Dana Přibáňa Trabantom do posledného dychu o expedícii naprieč Austráliou a Áziou. O deň neskôr, v sobotu 9. júla, pobaví zúčastnených akčná švédska komédia Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol o svojhlavom mužovi, ktorý rozpovie svoj životný príbeh na pozadí historických udalostí 20. storočia.

Za vstupné na  oba filmy diváci zaplatia dve eurá. Letné kino neohrozí ani zlé počasie, v prípade dažďa sa premietanie presunie do kina Hron. Ďalšie a zároveň posledné premietanie sa bude konať o mesiac 12. a 13. augusta.