ZVonline.sk, KinoStar Zvolen | PR | 7.9.2017

Legendárny mrazivý príbeh z pera Stephena Kinga i najnovší animák o Yetim na plátnach v Kine Star

kinostarKINO STAR Zvolen prichádza aj tento štvrtok s aktuálnymi filmovými novinkami. Medzi nimi aj očakávaným hororovým príbehom Stephena Kinga To.

Na svoje si však prídu aj deti pri novom animovanom filme o Yetim. V programe ešte nájdete stále aj filmy Čiara, Veľká oriešková lúpež 2 či Zabijakov osobný strážca. Počas víkendu to budú aj ďalšie snímky, ktorých prehľad nájdete na stránke kina.

TO

Derry nie je obyčajným americkým malomestom. Pod jeho povrchom spí prastaré zlo. Vždy keď sa prebudí, na niekoľko rokov rozpúta v Derry a okolí smršť neopísateľných hrôz. Strašná sila, ktorú možno nazvať len TO, ovláda obyvateľov, vraždí nevinné deti a zdá sa, že ju neuspokojí nič okrem najvyššej obete. Kto ju prinesie tentoraz? Keď v meste začnú miznúť deti, skupinka siedmich priateľov sa rozhodne pátrať na vlastnú päsť a čeliť strachu a zlu stelesnenom záhadným klaunom… Film je nakrútený podľa rovnomenného románu majstra hororovej literatúry Stephena Kinga.

MALÝ YETI

Teenager Adam nemá veľa kamarátov a väčšinu svojho času trávi pátraním po svojom otcovi, ktorý sa stratil za záhadných okolností. Na svoje obrovské prekvapenie zistí, že ním nie je nikto iný, ako legendárny Yeti! Celé roky sa ukýval v hlbokom lese, aby uchránil seba a svoju rodinu pred ľuďmi, ktorí ho chceli využiť na vedecké pokusy kvôli jeho špeciálnej DNA. Adam sa postupne začína s otcom zbližovať a prichádza na to, že po ňom zdedil neuveriteľné schopnosti. Lenže už sa o tom dozvedeli aj iní – nechali Adama sledovať a on ich nevedomky priviedol až k otcovi. Musia im uniknúť, a preto sa vydajú na dobrodružnú záchrannú výpravu.

Aktuálny program KinoStar Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.