PR článok | 7.3.2019

Kvalita stavebných strojov a systém uskladňovania tovarov má veľký vplyv na úspech firmy

Aby firma dokázala aj naďalej napredovať a navyšovať svoje zisky, musí si dávať veľký pozor na to, aby zamestnancom vytvorila dobré podmienky na prácu. Žiaden podnikateľský subjekt by nemohol napredovať a byť konkurencieschopný, ak by šetril na kvalitnej technike potrebnej v sklade a vo výrobných halách. Podnikateľské subjekty by si však mali dávať pozor aj na kvalitu stavebných strojov a systém uskladňovania tovarov.

Kvalitné pneumatiky na stavebné bágre

Ak podnikáte v stavebníckom priemysle, súčasťou vášho vybavenia budú nepochybne aj stavebné bágre, čelné nakladače, traktorbágre, dumpre, ale aj 8-kolesové bagre. Táto ťažká, ale pritom veľmi potrebná technika dokáže preniesť ťažší náklad ako ktorákoľvek iná pracovná technika. Treba si však uvedomiť, že stabilitu tohto stroja určujú aj kvalitné pneumatiky. Ak hľadáte kvalitné pneumatiky 10-16,5, potom si vyberajte len tie od spoľahlivých dodávateľov, ktorí vám predajú kvalitné pneumatiky, ktoré sa rýchlo neopotrebujú a vydržia veľmi dlho.

Na čo sa zamerať pri výbere pneumatík?

Ako však vybrať dobré pneumatiky pre stavebné bágre? Pri hľadaní kvalitných pneumatík sú dôležité tieto parametre: šírka v mm/ palcoch, priemer ráfiku (v palcoch), profilové číslo, celkový priemer kolesa a na záver počet platien.

Ak všetky tieto hodnoty viete, potom budete vedieť, či vám na vaše bágre a traktory pasujú pneumatiky 12-16,5, alebo budete musieť hľadať iné pneumatiky.

Okrem týchto dvoch spomínaných pneumatík môžete natrafiť aj na pneumatiku 16,9 -28. dôkladne si preto pozrite ponuku a pneumatiku prispôsobujte strojom, ktoré máte vo firme. Aj malá odchýlka môže totiž spôsobiť to, že vám pneumatiky jednoducho nebudú pasovať.

Prehľadný regálový systém

Okrem kvalitných pneumatík nielen na bágre, ale aj na vysokozdvižné vozíky, je potrebné zabezpečiť kvalitný a zároveň prehľadný regálový systém. Nevhodný spôsob uskladňovania komponentov a hotových výrobkov môže spomaliť celkové fungovanie vašej firmy. Bude zapríčiňovať oneskorené dodávky tovarov, čo môže spôsobiť náhly pokles objednávok.

Dajte si vytvoriť efektívny a prehľadný regálový systém a uvidíte, že pokles objednávok nezaznamenáte. Zákazníci majú predsa radi firmy, ktoré dodržia termín dodania.