Aktuálne filmové premiéry ulahodia najmä priaznivcom trilógie Matrix a animáku Spievaj.

Vo štvrtok, 27. januára uvedú vo zvolenskom kine Star celkovo tri filmy. Svoju premiéru si odkrúti aj dlhoočakávaná snímka Matrix Resurrections, vďaka ktorej tak budeme môcť opäť nahliadnuť do sveta Matrixu. Návrat na filmové plátna zároveň hlásia i hrdinovia animáku Spievaj, pričom si na svoje tento týždeň prídu aj milovníci trillerov. Pripravená je pre nich austrálska snímka Zlato s podtitulom Kde končia vaše hranice?

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

ZLATO

Dvaja cudzinci putujú austrálskou púšťou. Virgil ide za prácou, ktorá mu údajne zmení život, a má ho tam priviezť nie práve sympatický vodič Keith. Počas cesty sa im prehreje motor auta, a tak musia zastaviť uprostred vyprahnutej divočiny. Keď Keith automobil opravuje, zaujme Virgila zlatý odlesk pri jeho nohách. Začnú kopať a objavia ten najväčší balvan zlata, aký kedy kto našiel. Prvotné nadšenie sa premení na bezmocnosť, keď zistia, že vytiahnuť zo zeme takú veľkú hrudu zlata je nad ich sily… Drsný triller o chamtivosti, ktorá dokáže zatemniť ľudskú myseľ.  Ako ďaleko dokážu ľudia zájsť pri ceste za nesmiernym bohatstvom?

MATRIX RESURRECTIONS

Dvadsať rokov po udalostiach Matrix Revolutions žije Neo zdanlivo obyčajný život ako Thomas A. Anderson v San Franciscu, kde mu jeho terapeut predpisuje modré kapsule. Ani on, ani Trinity sa navzájom nespoznávajú. Morpheus mu však ponúkne červenú kapsulu a znovu otvorí jeho myseľ svetu Matrixu.

SPIEVAJ 2

V pokračovaní hudobného animáku Spievaj 2, sa partička nadšených hudobníkov snží preniknúť do vyššich poschodí soubyznysu. Aby to dokázali, musia na svoju stranu získať legendu, ktorá sa zaprisahala, že v už nikdy v živote na pódium nevystúpi.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.