TS Quo vadis (Denisa Sciranková) | 14.2.2019

Korčuliari zo Školy korčuľovania Freestyle a Inlinespeed Borievka získali bronzové ocenenia

V sobotu 9. februára sa v športovej hale v Košiciach uskutočnili pod záštitou Slovenského rýchlokorčuliarskeho zväzu Halové majstrovstvá Slovenska 2019, započítavané do Slovenského inline pohára mládeže v disciplíne inline speed.

V silnej konkurencii pretekárov si v korčuliarskom trojboji korčuliari zo Zvolena počínali veľmi dobre. Najlepšie obstáli chlapci Samuel Latta a Adrian Ivan Bartelt, ktorí pre svoje kluby Freestyle Zvolen a Inlinespeed Borievka vybojovali vo svojich kategóriách krásne tretie miesta.

Podujatie sa uskutočnilo pod vedením trénerov korčuľovania Pavla Lattu a Janky Martinčovej zo Zvolena a s podporou priateľského korčuliarskeho klubu Inlinespeed Borievka zo Žiaru nad Hronom s trénerom Vladom Štánerom.

Korčuliarskeho trojboja sa za Školu korčuľovania Freestyle zo Zvolena a Inlinespeed Borievka zúčastnili šiesti pretekári. Za Freestyle Zvolen súťažili Samuel Latta v kategórii Kadeti, Barbora Lattová v kategórii Žiačky A, Nella Martinčová a Martina Vavrincová v kategórii Žiačky B a Lukáš Márer v kategórii Žiaci B. Za Inlinespeed Borievka bojoval Adrian Ivan Bartelt  v kategórii Žiaci A.

Fotogaléria