ZVonline.sk, Kino Star Zvolen | PR | 19.6.2019

Komédia Podfukárky či animák Tajný život maznáčikov 2 v kine Star

Vo zvolenskom kine Star môžete aj počas tohto týždňa vzhliadnuť filmové novinky.

Už od štvrtka, 20. júna nepremeškajte napríklad pokračovanie animovaného filmu Tajný život maznáčikov 2 od spoločnosti Illumination Studios. v ktorého pokračovaní zistíte, ako sa vaši miláčikovia vyrovnávajú s veľkými emóciami. Vychutnať si budete môcť i americkú komédiu Podfukárky o svete plnom bohatých, skazených a sebaistých mužov. A presne takých milujú hrdinky tejto komédie, kde sa v hlavných úlohách predstavia herečky Anne Hathaway a Rebel Wilson.

Prehľad filmových noviniek v ponuke zvolenského kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

TAJNÝ ŽIVOT MAZNÁČIKOV 2

Teriér Max sa horko ťažko vyrovnal so skutočnosťou, že nie je jediným obľúbencom svojej paničky Katie, a už sú na obzore ďalšie nečakané zmeny. Najskôr sa k nim nasťahoval ten chlap. Potom Katie začala priberať a na nejaký čas odišla. Keď sa vrátila, priviezla so sebou nejaké malé dieťa. Keďže bolo totálne bezbranné a neschopné, začal ho Max na každom kroku strážiť a chrániť. Z neustálych starostí si vytvoril nervový tik, na ktorý veterinár Maxovi naordinoval pobyt na dedine. Veľká chyba! Pobyt v prírode znamená pre každé mestské zviera doslova peklo, spôsobované nepriateľskými dedinskými zvieratami. A ani Maxovi kamaráti z prvého dielu nezažívajú práve najlepšie časy …

PODFUKÁRKY

Okúzľujúcej Angličanke Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabanej Američanke Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale len a len o peniaze…veľa peňazí. Tieto dve podvodníčky sú jasným dôkazom, že ženské pokolenie netreba podceňovať v nijakom povolaní. Dokonalá profesionálka sa po náhodnom stretnutí vo vlaku podujme zasvätiť nadšenú amatérku do tajov zvádzania a okrádania mužov. S vypätím všetkých síl a po sérii neuveriteľných zážitkov sa Josephine podarí z Penny vykresať kolegyňu na úrovni, síce trošku nekonvenčnú, ale zato s obrovským potenciálom. A zrazu sa zo žiačky stáva vážna konkurentka. Ktorá z nich bude nakoniec úspešnejšia?

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.