Vo štvrtok, 22. decembra pribudne do programu zvolenského Kina Star aj snímka o jednej z najúspešnejších speváčok v histórii pop music.

Reč je o legendárnej Whitney Houston. Vo filme I Wanna Dance with Somebody ju stvárňuje herečka Naomi Ackie a priznáva, že táto úloha pre ňu bola výzva. Krátko pred Vianocami budeme môcť zároveň v premiére zhliadnuť i animák Kocúr v čižmách: Posledné želanie, ktorý vznikol pod režisérskou taktovkou Joela Crawforda.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

WHITNEY HOUSTON: I WANNA DANCE WITH SOMEBODY

Od scenáristu Bohemian Rhapsody prichádza film „Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody“. Je oslavou jedinečnej a nezabudnuteľnej Whitney Houston. Od mladej gospelovej zboristky z New Jersey až po jednu z najpredávanejších a najoceňovanejších umelkýň všetkých čias – taká je inšpiratívna, dojemná a emocionálna cesta životom a kariérou Whitney Houston, ktorú si diváci môžu na filmovom plátne vychutnať zároveň s veľkolepými vystúpeniami a soundtrackom ikony.

KOCÚR V ČIŽMÁCH: POSLEDNÉ ŽELANIE

Kocúr v čižmách zisťuje, že jeho vášeň pre dobrodružstvo si vybrala svoju daň: prišiel už o osem zo svojich deviatich životov. Vydáva sa teda na výpravu, aby získal späť svojich deväť životov a našiel bájne Posledné želanie.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.